• Romantický

Ladíme! (2012)

Pěkná svižná zábavná teen komedie. Rozhodně jsem se bavila a scéna tam nebyla trapná ani jedna. Hudba byla moderní, což považuji za velké plus. Nejvíc jsem se nasmála u scény, jak na zemi ležela ta čínanka ve zvratcích a dělala andělíčka :D

Fred: The Show (2012) (seriál)

Náhodou já se u každého dílu vždy bavím. Ze začátku ten dabing byl opravdu strašnej, ale po pár dílech jsem si zvykla. Je to rozhodně lepší než nějaká trapná Victoria..

Batesův motel (2013) (seriál)

První sezona byla v pohodě. Napínavá a dramatická. Za mě určitě plný počet hvězdiček, protože dějově je to perfektní. Za 1 den jsem zkouknula 3díly, protože to bylo tak napínavý, že jsem nemohla čekat ani den :D Teď si jen počkat ten měsíc a uvidíme jestli druhá sezona bud stejně tak dobrá a napínavá :)

V jako Victoria (2010) (seriál) odpad!

Ostuda televizních obrazovek! Jak taková blbost může vůbec existovat? Dějově to je úplně o ničem a hlavní postava je tak příšerně trapná. Hraje si tam na nějakou rádoby zpěvačku a nakrucuje se tam jako kdyby byla Madonna nebo kdo..Absolutní odpad!

Jak na holky (2009) odpad!

Hrozné herecké výkony, hrozný děj, hrozná nuda!

Někdo to rád hloupé (2010) (seriál)

Já teda seriály tipu "Telenovela" moc nemusím. Ale tady ten seriál je prostě skvělej. Moc příjemě se na něj kouká. Takovej svižnej komediální, chvílema trochu romantickej seriál. A ta huba taky není špatná. Takže plný počet hvězdiček si určitě zaslouží :)

Přátelé (1994) (seriál)

Nejlepší seriál. Mohl bych se na něj dívat pořád dokola. Nikdy nepřestane bavit! :)

iCarly (2007) (seriál)

Ikdyž tam někdy řeší docela kraviny, tak se na to dá koukat. Někdy jsou i vtipné scény. Rozhodně se u toho nudit nedá. Ale je to spíše pro 12-16let.

Dokaž to! Lovec žen (2013)

Na to, že film je od MTV, tak je to hodně dobrý film. Pobavila jsem se a zápletka byla super. Sice tam pár scén bylo zbytečných, ale i tak jsem se bavila :)

Nespoutaný anděl (2008) (seriál) odpad!

Zhlédnut jeden díl a myslela jsem, že se pozvracím...ODPAD!

Časové pásmo bylo změněno