• Romantický

Not Today (2013)

Než jsem si to pustila, tak jsem si myslela, kdo ví jaká to bude blbost. Ale ne, není to blbost. Je to film o věcech o kterých nemáme někteří ani tušení, že by se někde mohli dít. Je to film na zamyšlení. Zamyslet se nad tím co v životě máme, čeho jsme dosáhli a vážit si toho. Podle mě je to hodně povedený snímek. Donutí vás zamyslet se, nad spousty důležitých věcí, které považujeme za samozdřejmost. Herecké výkony byly hodně dobré. Vůbec nebyly špatné. Hlavní hrdina byl od začátku sympatický a tu jeho "bezmoc" a sem tam naštvanost jsem cítila až přes monitor. Cody Longo je hodně skvělý herec a rozhodně by ho měli obsazovat do více snímků. A za mě má film plný počet hvězdiček, protože si to zaslouží. A zasloužil by si i tu esemesku, kterou boužel nemohu poslat :(

Paranormal Activity (2007) odpad!

Horor? Vážně? Na tom nic teda hororovýho nebylo absolutně nic. Odpad!

Scary Movie 5 (2013)

Nechápu, jak někdo mohl dát odpat, když je to naprosto boží :D "Říkal jsem ti, že se ten žralok bude hodit" :D Kdo, dal odpad, tak nemá smysl pro humor. Protože pětka je boží :D

Snooki a JWOWW (2012) (pořad) odpad!

Dvě trapky co se nuděj a vymýšlej kraviny. ODPAD!

Pařba v Jersey Shore (2009) (pořad) odpad!

Na MTV to prezentujou jako nejlepší show. Tak si tak zapnu jeden díl a...OMG co je tohle za blbost? Né, nedalo se na to ani pět minut dívat. Jen tam paří a mluví sprostě. Stupidita!

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Tak tento seriál je snad ještě lepší než Upíří deníky. Pilot je dokonalej, není nic co bych vytknula. První řada byla výborná a stejně tak druhá. Ani na vteřinu jsem se nenudila. Třetí série sice nemá na druhou a první, ale zase je tam víc tajemna a je to víc napínavější. Za mě je to rozhodně nejlepší seriál :)

Arrow (2012) (seriál)

Pilot mě více než nadchnul! Za den jsem zhlédnula 3díly. Na seriálu jsou nejlepší flashbacky a ta akce, které je tam akorát :) A lepšího herce do seriálu snad ani dát nemohli. Prostě bezvadnej seriál, kterej stojí za to :)