• Romantický

So Random! (2011) (seriál)

Sara: Že je to modře znamená, že je to více méně dobré hodnocení né, že je to v češtině!!

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Sandler "Nickyho" hraje opravdu hodně dobře. Skoro jsem nepoznala, že je to Sandler. Děj i humor jsou na jedničku, takže mi nezbývá nic jinného, než dát všechny hvězdičky :)

Sám doma (1990)

Viděla jsem minimálně 50x a až to bude zase v televizi, tak se na to podívám zase. Protože ikdyž jsem to viděla tolikrát, tak ty scény prostě neomrzí. Vždycky se u toho pobavím :)

Vylomeniny (2013) (pořad)

Doufám, že v září budou nový díly, protože tohle je parádní show :)

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Větší kravina se v hlavním vysílacím čase už vysílat ani nemůže...

Horákovi (2006) (seriál)

Nechápu proč tomu skoro všichni dali odpad. Asi jste zvyklí na seriály typu kriminálka las vegas nebo upíří deníky. Tohle je náhodou skvělej pohodovej rodinnej seriál. Rozhodně lepší než nějaká trapná ordinace v růžové zahradě. To je odpad.

Rande v Římě (2010)

Od filmu jsem tedy čekala více. Hodně mě zklamal. Je to průměrná komedie a té romantiky tam bylo přehnaně moc. U pár scén jsem se pobavila a dějově to zase nějak katastrofa nebyla.

Mládeži nepřístupno (2013)

Podle mě to bylo zbytečně dlouhý. Úplně by stačilo tak 50minut. Závěrečných 17minut je tam úplně zbytečně. Čekala jsem teda od toho víc. Ale dávám tři hvězdy, protože jsem se i zasmála. Hlavně u scény s měsíčkama :D