xXx (2002)

Scénu, kde Vin Diesel jede po zábradlí tácem na jídlo, jsem se taky pokoušel napodobit. Můžete hádat, jak to dopadlo.

Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)

Jelikož mám k vaření blízko asi jako Michael Jackson k Moonwalku, nemohl jsem si nechat tento seroš uniknout. A musím říct, že mě mile překvapil. Navíc mi konečně Bradley Cooper dokázal, že umí hrát. Nejenže tady hláškuje jak Polívka v Dědictví, ale má tady styl a je ůplně v pohodě. Dále mě potěšilo, že zde hraje John Cho (to je ten ze Zahulíme, Uvidíme kdyby někdo náhodou nevěděl) a luxusní blondýnka Jaime King, se kterou kdybych pracoval, neoddechla by si ani o pauze :D. Škoda že to má jen 13 dílů, nebylo by na škodu udělat pokračování. 100%.

Inside Peaches (2007)

Lillien si přála ať k tomuhle napíšu koment, tak tady je. Je to takové to klasické lesbické porno bez příběhu, ale výborné. Pochvalu si hlavně zaslouží "herečky" Silvia Saint, Eve Angel a Sonia Red, díky kterým mi tohle porno dělalo dobře na č*ráka.

Český slavík Mattoni 2011 (2011) (pořad) odpad!

Jak by řekla uječená Janice z Přátel: "Ach, můj, bože!!!! Taková veletrapárna se jen tak nevidí. Už je to celkem trapný dávat ty sošky furt těm stejným volům, kteří už po 20 letech nikoho nezajímaj. A jako vždy (BACHA SPOILER!!!!) když sošku dostal "božský Kája", všichni mu tleskali, jako by to bylo bůhví co. Přitom jich má doma už skoro 50 a tak je může vesele po litru prodávat na aukru. Dále nesmím zapomenout na moderátora. Bouček je takovej, ale takovej VŮL, až to bolí. I Paris Hilton by to podle mě moderovala líp. A pak se divíme, že je náš národ ztracenej, když NOHA vysílá tohle. BTW, proč furt do kategorie "Skupina roku" nominujou furt ty stejné kapely, které už jsou dávno hrobě (kromě Nightworku) a poslouchaly se v době kdy byl Michael Jackson ještě černe? Jo, a se*e mě, že do nominace nedali Partičku z TV Prima, protože je z jiné TV.

Ezel (2009) (seriál)

Ti, kdo nesnášíte jako já Šeherezádu, se radši podívejte na tohle. Sice je to taky z Turecka, ale na tohle se dá celkem dívat. A to jsem chlap.

Hole in One (2009)

Nehorázný epic fail který nemá s prcnama nic společnýho. 1* za to, že taky hraju golf.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Musím uznat, že tohle pro mě bylo největší překvapení (samozřejmě filmové :D) roku. Předchozí díly stály s prominutím za vyliždrát a tak jsem ani nedoufal, že by tohle bylo lepší. Zmýlil jsem se. Rozbřesk už není tak blbý jako předchozí díly, má v sobě něco divného co jsem nepochopil, ale díky tomu nepochopenému se mi tento díl celkem líbil. Patinson už navíc není tak trapnej a dokonce i ten Lautner se dal snést. Lepších 60%. Btw, snad za tu (před)poslední větu nepřijdu o nějaký body :DD.

Bez dechu (2011) odpad!

Hraje v tom Lautner, má to debilní příběh, nudí to, akce stojí za salám...co víc chcete slyšet??? Prostě jasný odpad.