Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (463)

plakát

Expendables: Postradatelní 3 (2014) 

Pojďme se nyní všichni společně zamyslet nad výrazem "pokračování o hovně". Jo, tohle bude asi ono. Jednička a dvojka jsou luxusní záležitosti, ale trojka je už jen slabý vývar bez pořádného kusu masa. První 30 minutovka je vynikající (Snipes se holí nožem) ale potom, co Italský Hřebec odejde z krčmy a jde hledat nové členy týmu to jde pěkně do hnoje. Nováčci jsou vesměs nezajímaví (jediný kdo mi celkem nevadil byl Powell a kupodivu i Lutz když zrovna nemluvil) a až do závěrečného masakru se to táhne jako chrchel z nosu. Banderas si asi Expendables spletl s Posledním Skautem, Li tam byl spíš jako čínský komparzista, Ford byl prkenej jak fošna, Rousey by se měla vrátit do klece (nebo k plotně), Lundgren bohužel měl málo prostoru. Jediný kdo to celkem zachraňoval byl Snipes (který ale bohužel neměl moc prostoru, leč pořád má na to aby tam předvedl pořádný fight) a Gibson, který si roli hlavního hajzla evidentně užil. Tenhle díl už zkrátka nebudeme tolik žrát jako první dva, i když pár takových jedinců se jistě najde. BTW, všimli jste si v kolika amerických filmech a seriálech pili Budwar? :)

plakát

Breakout (2007) 

Bylo to nějak takhle. Na scéně se objevilo několik nesympatických trapáků ve vytahaných kalhotech. Po 15 minutách dostali přes hubu od dalších trapáků. Jeden to schytal tak, že skončil v nemocnici a dalšího ho za to obvinili, i přesto že byl nevinej. Šoupli ho do nějakýho ústavu kde je to samá zkrachovalá existence. Tam opět dostal přes hubu, spřátelil se s místníma šimpanzama, zařádil si s kurátorkou (mezitím se ten v nemocnici sám sprovodil ze světa), skoro ho zabili a nakonec utekl. Pak šel do klubu kde ztrapnil největšího trapáka v celým filmu, pak ho zabásli fízlové a nakonec nějaký 8 letý smrad zastřelil pár trapáků. Jediným světlým bodem byla hudba.

plakát

Road Trip: Pivní pong (2009) 

Opravdu výtečný film, pokud chcete umřít nudou a nemáte po ruce Babovřesky. Já se chvílemi tak nudil, až jsem chvílemi uvažoval o tom, že si zajdu do lékárny a koupím si lexaurin. Už jen ten děj - borec jede za starou známou aby ji ohnul i když jednu babu má doma a navíc sexovatelnější. Kdyby místo beer pongu hráli třeba ruskou ruletu s kalašnikovem, jistě by to bylo vtipnější. A Abed z Community a pár pěkných bab tuhle stolici ze dna nevytáhne.

plakát

Machete zabíjí (2013) 

Všichni to tady dvojkujou a trojkujou a já nemám žádný problém tomu nasázet čtverec. Nevím, co kdo od tohoto filmu co očekával, ale já nic a proto jsem se skvěle bavil. Je to sice kravina jak mraky a chvílemi jsem cvrnkal kuličky z šušňů na zeď, ale jinak to stálo za to. Jedinou skvrnou byla odporná držka Lady Gaga, která by se měla držet svojí nekrofilní hudby. Už se těším na tu trojku ve vesmíru. V ní by mohl Trejo letět na Pandoru a mačetou sekat do hlav ty modrý šmouly. Pan Cameron už prý píše scenář.

plakát

M is for Mutiny (2013) (amatérský film) odpad!

Když se nějaký mentál, co zrovna objevil google překladač rozhodne natočit film, nemůže to dopadnout jinak než otřesně. Petříku, příště radši nafilmuj jak tvůj kámoš dvě minuty utírá holuby pod klávesnici, jistě to dopadne lépe a třeba i potěšíš nějakého hygienika. Řeknu vám, tohle bylo fakt peklo.

plakát

Wicked Blood (2014) 

Přemýšlím, jestli režisér vůbec někdy viděl něco akčního, protože pár výstřelů z pistole a dvě rány pěstí není akční film. Spíš mi to přišlo jako takový psychologický drama o fetu a lásce. Jinak to byl takový pohodový nudný film, který vaření guláše sice zpříjemní, srdíčko pohladí, ale krájení hovězí kližky nepřeruší a jen sledovat nedonutí.

plakát

Kameňák 4 (2013) odpad!

Vždycky jsem myslel, že u komedie by se měl člověk aspoň trošku zasmát nebo v něm najít aspoň krapet pousmání. Tenhle hnus velebnosti postrádá obojí. Je to naprosto nevtipný nudný a tupý film a já žádný (byť maličký) posun oproti předchozím třem dílům nevidím.

plakát

Revival (2013) 

Moje první setkání s Alicí Nellis dopadlo velmi slušně. Zhruba 20 minut trvalo, než jsem se začal bavit, ale od té doby jsem se už nenudil. Hlavní čtveřice je dobře sehraná, ani ten Heřmánek kterého nemusím mi zde nevadil, naopak nejvíc se mi líbil Geišberg, kterého jsem doteď vůbec neznal. Naopak Genzer, který se měl v životě radši věnovat baletu mi jako jediný z obsazení vadil. A Jenovéfu Bokovou si začínám řadit mezi mladé naděje českého filmu. Teď mě omluvte, jdu si pustit Výlet a Tajnosti, po kterých se naučím hrát na kytaru, aby na mě taky někdy přistály kalhotky, byť vyžehlený.

plakát

Šmoulové (2011) 

Křesťani věří v peklo, anděly, bohy, ráj a podobné kraviny, které nikdy neviděli, ale když koukají v kině na šmouly, tak nevěří tomu, že někde existujou.

plakát

Mac & Devin Go to High School (2012) 

"Ona vážně hulila zadkem?". Jakožto kuřák marihuany jsem si nemohl nechat ujít tuhle komedii. A bavil jsem se od začátku do konce. Co na tom, že příběh je celkem o hovně, hlavně že je to vtipný, zábavný, pohodový, má to dobrej soundtrack a ženský byly taky celkem pěkný. Teď mě omluvte, ubalím si joint a pak si dám hodinový dojezd, kdy budu koukat do zdi a to mi bude stačit "Jaktože nechcete platit za kundičky? Každý platí za kundičky!"