Hledám práci (2010) (pořad)

Teda, nechci bejt za rasistu, ale myslím, že tento druh pořadu by měl být věnován speciálně romům.

Teachers (2009)

Huh, tak z tohohle mi už hučelo v trenkách, jen co jsem se podíval do galerie. Neváhal jsem proto ani minutu (přesněji řečeno 13 sekund) a stáhnul jsem to. Sice jsem tím porušil slib, že až do neděle nezkouknu žádný porno, ale tohle se prostě nedalo odmítnout. Luxusní porno plné hezkých slečen, pěkného prostředí a zajímavé hudby. Sice mi vadilo, že hustota silikonů na jednu scénu je zde větší než hustota romů na kilometr čtverečný v Ostravě, ale závěrečná scéna v autobuse to napravila. Navíc bych chtěl poděkovat uživateli O.Peta, že mi toto doporučil. P.S. - kdo mi najde takovou školu, kde se š*ká v jednom kuse, dostane čokoládu.

Oprah show (1986) (pořad)

Sorry, ale sledovat 50 minut otravnou moderátorku jak se ptá zvláštních hostů na blbé otázky není můj šálek kafe.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Huh, tak to teda musí být docela záhul, procestovat celej svět za 80 dnů. Vono to ale zas takovej zázrak není. Dle mých výpočtů by se to ale s vhodným autem (Subaru Impreza), vhodným vybavením a pilukám proti nadrženosti dalo zvládnout za 58. Ale zpět k filmu. Já se u toho bavil. Jackie Chan tady opět předvádí ty jeho vtipný bitky a navíc, kde jinde kromě Herkulese v New Yorku, můžete shlédnout Arnieho Švarcenegra v tak vtipný roli??? Ale za těch pár nudných míst musím dát jenom 4*. P.S. - nemá někdo na půjčení 18 milionů???

Warrior (2011)

Výborný film, ke kterému je mi líto napsat koment, abych ho nějak nezhnusil. Ale něco napíšu. Proč dávám 5*??? Film má několik kladů. Za prvé, Tom Hardy v životní roli. Za druhé, výborný soundtrack. Za třetí, strhující bitky. Za čtvrté, promyšlený scénář. Za páté, skvělý konec. Takhle bych mohl pokračovat aspoň do stovky, ale pardon, nechci spoilerovat. Prostě bomba.

Špinavej kšeft (1999)

Už ani nevím, kdo mi tohle "super" porno doporučoval, ale až to zjistím, vlastnoručně ho oběsím psím penisem na vánočním stromečku. Tohle vlastně ani není porno, spíš taková volovinka s pár nahatými lidmi, stupidním příběhem, a ještě otravnější hudbou. Jediným kladem byla jedna zrzka, za kterou dávám symbolickou hvězdičku.

Porn Rental (2011) (TV film)

Michael C. Hall v životní roli.

Rango (2011)

Zajímavá animovaná komedie o jakémsi zeleném trollovi co hláškuje o 106. Pardon, o 107.

Ubaleno v Kansasu (2003)

Taková divná komedie, o které nevím, co si mám o ní myslet. Nebyla sice nějak vtipná, ale měla zvláštní atmosféru. Škoda že můj oblíbenec Lew Temple neměl víc prostoru. 60%.