• Fantasy

Warcraft: První střet (2016)

Četl jsem knížky, hrál jsem hry, viděl jsem film, ještě pojmout za ženu Garonu a byl bych přijat do rodiny :)

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Co tady všichni blbnete viděno ve 3D v imaxu byl zážitek, šel sem na to protože jsem doufal že uvidim solidní nářez 20 let po premiéře jedničky, všechno na sebe navazuje, starých známých postav je více než dost a je to výborně udělané, prý že je to přeplácané - no jasně :)

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Jen krátce, dva roky čekání, superman i přes svá morální dilemata je celkem v poho, batman v podání Bena není špatný ale jeho scénář je tak příšerný že má člověk chuť vykřiknout v kině ''proč mi przníte mojí oblíbenou komiksovou postavu'' , akce je málo a ještě je hodně utahaná a moje nejoblíbenější scéna je superman jdoucí na slyšení. Závěrem - proč? (když je dostatek peněz a dobří herci)

Osm hrozných (2015)

Jen krátce, pokud Django je za pět hvězd jako že bezesporu je tak v tom případě The hateful eight je za čtyři s tím že Samuel má za pět a Russell taky.

Malý princ (2015)

I když je škoda že jsem Malého prince neviděl ve francoužštině tak tleskám za český dabing, příběh je vylepšený, rozvitý a možná trochu natažený, ale všechny zásadní věci knížky jsou zachovány kromě konce a světe div se po dlouhé době výborná interpretace mé oblíbené knížky. Kdo četl musí vidět, kdo viděl musí číst a kdo nečetl a neviděl to už si domyslíte :)

Herkules a ohnivý kruh (1994) (TV film)

Někdo tady psal že už se na to nevydrží dívat když už jsou dospělí, nuže bylo mi 26 a pokaždé mi ukápne nostalgická slza z dob Xeny a Herkulese na nově. Pro mě je to na stejně úrovni jako barbar Conan, béčkovky se Segalem, Van Dammem, Stallonem atd. Ani nechci pomyslet co by ze mě vyrostlo za člověka bez takovýchto klasických dobro-zvítězí akčňáků. Jo a ještě nindža želvy ale ne ty nové proboha :)

Hon (2012)

Bacha spoiler už od začátku : Co to sakra, musím se na tohle podívat znova, to jsem na csfd jediný kdo si myslí že malá Klárka byla skutečně zneužívaná ale ne Lucasem nýbrž svým bratrem a jeho přítelem. Ona si nemůže vzpomenout co se dělo říká v jedné scéně. Film paráda je strašná škoda že sem ho zaregistroval tak pozdě.

Poslední samuraj (2003)

Po každém shlédnutí ve mě tenhle film vyvolává více emocí než předtím, výprava, hudba, obsazení, vyvážení akce a příběhu, všechno jak má být a hlavně dívejte se na originál.

Lucy (2014)

Zvláštní, hodně zvláštní film, ale nakonec jestli mě má film donutit přemýšlet a zaujmout tak tenhle to dokázal i když má své chyby a ne jednu. 70%

Slídil (2014)

A po princi z Persie, Mariňákovi a jiných rolích proti kterým nemám zhola nic přichází Jake v něčem úplně odlišném. Po většinu filmu jsem se držel za hlavu a říkal co to sakra má bejt. Jde o to že se Vám nebude líbit ani o čem film je, ani hlavní hrdina, jenže budete tak fascinovaní že na to nepřestanete zírat. Pro mě osobně překvapení roku jak ve výkonu Gyllenhaala tak i to že mě něco takového dokáže bavit. P.S. dost silně uvažuju o páté hvězdě. Viděno v Kanadě.