• Fantasy

Děda je lotr (2016)

Smál jsem se po celou dobu a vidět Roberta De Nira v takovéhle roli se mi po Heat ani nesnilo i když už má něco komedii za sebou.

John Wick 2 (2017)

Klidně dám za pět, měl jsem to štěstí vidět Johna Wicka a Logana v jeden týden a už dlouho se mi nepovedlo abych byl ze dvou filmů tak namlsaný jiné slovo mě nenapadá. Stejně dobré možná lepší než jednička. Chvalte Keanu Reeves který toho moc nenamluví ale to po něm nikdo nechceme.

Assassin’s Creed (2016)

Fassbender nestačí je to divný ve všech směrech, i když se mi hodně věcí líbilo tak nevím jestli to chci vidět podruhé.

Trollové (2016)

Tohle mi hodně zvedlo náladu, skvělý písničky, originální animace, příběh. Já víc od animáku nechci.

Underworld: Krvavé války (2016)

Za českou výpravu, Kate a za upíří bitky s lykany dávám tři hvězdy vždy a v kině na konci jsem se přistihl že Hlubokou jako sídlo upírů chci vidět znovu.

Inferno (2016)

Kdo četl knížku tak ten bude na konci trpět a nemůže to přejít, ne děkuji Tom Hanks mi v tomhle filmu nevadí ale celé je to kvůli konci o ničem.

Prázdniny v Provence (2016)

Já si nemůžu pomoct, ale v kině jsem se dost nasmál a nevadila mi absence příběhu, nevadily mi nesouvisle postříháné scény o ničem, jen jsem vnímal atmosféru toho filmu.Ale doufal jsem že jako kapela budou více hrát a být slyšet, mělo to být více zaměřené i do muziky a ne jen do chlastu a hulení. Takže trochu i zklamání že se to mohlo stát i něčím víc než jen prázdninovou blbostí,

Buchty a klobásy (2016)

Nedokázalo to udržet moji pozornost na déle než 5 minut hrozná blbost, pár dobrých nápadů, pár vtipů při kterých jsem se zasmál ale jinak mě to hrozně zklamalo.

V zajetí démonů 2 (2016)

Jak už bylo psáno, dobrých hororů narozdíl od Marveláků (nic proti) je hrozně málo, takže když někdo natočí takovouhle lekačku kde i já nadskakuju na křesle v kině tak mu dám za pět, příběh dobrý, všechno dobrý už se těšim jak si koupim blueray zhasnu světla ve dvě ráno a hurá nebo spíš budu nadávat s mrazením v zádech.