• Fantasy

Vzkříšení démona (2015)

Jedna hviezda a to len kvoli tomu ze som sa raz zlakol a Doktora Housa zboznujem. Mozno ze aj herecke vykony stoja za zmienku ale dej akoby stratili niekde pred atelierom.

Warrior (2011)

Emotívny a strhujúci dej...

Sněhurka a lovec (2012)

Kristen Stewart ako snehulienka... Ale inak ostatné obsadenie parádne. Celkový dojem na 3 hviezdičky. Možno keby to vidím v originál jazyku, o hviezdičku viac :).

Všemocný (2011)

Film sa mi veľmi páčil. Aj keď herecké obsadenie možno nie je najhviezdnejšie, herci si podla mňa prácu odviedli veľmi dobre. Počas celého deju som sa nenudil a dokonca som zaznamenal aj vtipné chvíľky. Má to hlavu aj pätu.

Funny Games USA (2007)

Film ktorý ma nechával v napätí skoro celý čas. Až na niektoré hluché miesta. Bolo to kruté a elegantné zároveň. Krásna kritika násilia v televízii.

30 dní dlouhá noc: Doba temna (2010)

Akože nie som nijaký fanúšik twilight, ale 5 hviezdičiek za toto??? Akože nehnevajte sa na mňa, ale dopozeral som to len kvôli tomu že mi to bolo ľúto vypnúť, keď som si to už zohnal. Upíri mi pripomínali mimozemšťanov, Stella sa hviezdnou rýchlosťou stane z ťuťky vodca klanu pomstychtivých a nakoniec ten trápny koniec, ktorý som čakal už od tej lode. Ale tak budiš.

Pelíšky (1999)

Klobúk dolu pán Hrebejka. Krásny film s vynikajúcim obsadením. Nasmejem sa na tomto filme vždy keď ho vidím. A to som ho už videl asi 6-krát. Nezabudnuteľné hlášky a ešte raz skvelé obsadenie. To jsem ti chtel tú nástenku zverit...smrade.

Chlupatá odplata (2010)

Film pre deti. Inak to nazvať asi ani nemôžem. Film by sa dal rozdeliť na dva typy scén. Niektoré absurdné scény a tie druhé scény s bojujúcimi plyšovými zvieratkami. A ako inak koniec dobrý, všetko dobré. Tri hviezdičky. Ale len za to, že Brooke Shields je kočka :).

I Love You Phillip Morris (2009)

K tomuto filmu mam zmiešane pocity. Zo začiatku som si myslel že tu máme ďalšiu Skrotenú horu, no po pol hodinke zisťujem že to vôbec nie je zlý film. Trošku som bol zaskočený gayom Jimom Carrym, ale aj to sa poddalo. Najviac som sa nasmial pri Jimových útekoch z väzenia. Vymakaný film o klamaní a podvodoch z väzenského prostredia.