• Krátkometrážní

Doggystyle (2001)

No, je to péčko, ale žádný obyčejný.. Režii, soundtrack, výběr kulis a samotných hereček měl na starost sám pasák Bigg Snoop Dogg a k pomoci měl felas z Tha Eastsidaz, 213 etc. Šukačky s ne až tak lacinými bitches jsou prokládané live výstupy a klipy od Snoopovy partičky (mimojiné uvidíme Soopaflye, Warrena G, Xzibita, Kokanea, atd.).. To vše laděné do home videa jednoho rapového milionáře.. Pro fandy nutnost a výborná zábava, milovníci porna by mohli být unuděni. Now I have fucked one million hoes And I have done bout a million shows I gotta bout a million dollars in gold While I'm dippin' with the homie Goldie Loc lets roll

Da Game of Life (1998)

Snoopův flick z období kdy byl podepsán u No Limit.. Příběh, produkce a výkony jsou prosťoučké, ale malí niggové spolu s většími niggas z hoodu tenhle film musej žrát.. Výborná muzika a Snoop je cool, ruff, rugged and raw! Woof

Red (2010)

Komiks jsem četl čerstvě co vyšel a přišel mi vynikající (na to, jak byl útlý - 3 sešity). Že o tom natočili film jsem se dozvěděl až nedávno a těšil jsem se, aniž bych si moc sliboval. No, musím říct, že nejlepší akčňák poslední doby a nejlepší komiksová adaptace snad za dekádu. Mám opravdu radost a hodlám zajít ještě do kina. Bruce Willis je pořád v dobré formě, žeru ho. Účast Mary-Louise Parkerové, Morgana Freemana a Johna Malkoviche byla výborná, pořád bylo na co koukat.. Režie a akční sekvence bravúrní, bez zbytečných popcorn zbytečností. Co bych vytknul (a proč nedávám pět hvězd) tak trochu zamotanost scénáře (museli něco k původnímu komiksovému scénáři od W. Ellise, dopsat, to dá rozum) a trochu nostalgický stesk, že už Bruce přece jen nebude tak ultimátní jako dřív. Např. počáteční vztah k M. Parker byl podobný jako ve filmu 12 opic, ale tam to mělo tu hustou hereckou šťávu, dnes už je to jen kvalitní standart. Až to budou dávat na HBO, nenechám si to ujít.

Děti Anakondy (2008) (TV film)

Dávám 3 * za Davida Hasselhoffa a za neuvěřitelně vtipně provedenou režii.. K tomu popisu "akční / horror" bych přidal ještě parodie..

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Tento seriál mě naučil, co je karma. Mimo to je to docela příjemná oddychovka, s výbornými herci a zpracováním.

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Jestli takto bude vypadat finální verze filmu, tak nás čeká znovuzrození kultu. Jsem fanouškem Mortal Kombat herní série a oba dva filmy jsem jako malý žral a přetáčel si všechny scény až do zblbnutí.. Tohle mě nadchlo, těším se na film.

Hustlaz: Diary of a Pimp (2002)

Diář pasáka. Porno se skvělými hoes a bitches za zvuku Snoopova pasáckýho rapu..

Beyblade (2001) (seriál)

Když hodnotím marketing a reklamu kolem tohoto seriálu a jeho produktů, na nichž sme si ujížděli snad víc než na pokemonech, musím dát pět hvězdiček.. Kvalita seriálu však 1*

Městečko South Park (1997) (seriál)

Pro mě nejlepší animovaný seriál. Matt Stone a Trey Parker dokáží vytvořit kultovní hlášky z jednoho slova, epické ságy z naprosto absurdních a banálních příhod a vtipy, překypující satirou, černým humorem a drzostí. Timmy!!!