• Krátkometrážní

Městečko South Park - Koloběžky (2018) (epizoda)

Předešlé dva díly byly slabší, ale tenhle je zase prvotřídní. Halloweenský díl, strašidelné satirické pojetí. Nemám výtky. Dávám 4* jenom kvůli srovnání se staršíma klasickýma dílama. Jinak po pěti řadách musím konstatovat, že i kdyby další díly byly na hovno, tak se tvůrcům povedla po dlouhé době (od season 18) kvalitní řada.

Predátor: Evoluce (2018)

Určitě to není špatnej film. Návštěvy kina nelituju já, ani přítelkyně. Film odsejpá, tempo je skvělé, akce a humor zcela v pohodě, rozvíjení Predátoří mytologie není (až na závěr) vůbec špatné. Zkrátka to nebyl špatný film až do posledních patnácti minut, kdy už to bylo skutečně absurdní a samotný konec už jsem si říkal WTF.. Takže 4 hvězdy za první hodinu a půl, potom srážím hodnocení dolů za závěr a ve finále nechávám 4, protože si myslím, že je film příšerně podhodnocen na ČSFD.

Flash - Killer Frost (2016) (epizoda)

Kevin Smith zrežíroval jeden z nejlepších dílů série. Tady mě ani nesrali emoční výlevy postav. No.. Jsem rád, že po nic moc začátku sezóny se to zlepšuje a Dr. Alchemy, Savitar, KId Flash a Killer Frost jsou zajímavé postavy, který nutí sledovat seriál dál.

Flash - Shade (2016) (epizoda)

už mě ta telenovela přestává bavit, ale finální zjevení záporáka tomu dává naději do lepších zítřků ..

Industrial Soundscape (2008)

Jako hudební klip - geniální. Ale slušelo by tomu aspoň o polovinu kratší stopáž.

Bug Crawls (2008)

Zpočátku uklidňující, ke konci znepokojující.

Nejkrásnější den (2016)

3,5 * ale dávám čtyři za to, že je to nejlepší německý film, co jsem viděl..

Zlodějka knih (2013)

4, 5 * .. skvělý, ale něco málo chybělo k dokonalosti ..