SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

V naší republice je kolem desíti milionů lidí, včetně čmoudů, žlutých opic a ostatních přivandrovalců z východu. Každým dílem projde snad sto tisíc rádoby zpěváků. Při naší porodnosti se za 200 let stane ČR nejtalentovanějším státem na světě. Pokud však občan české republiky pociŤuje potřebu posílit náš talentovaný národ v této soutěži, má pak možnost zazářit v jiných stejně debilních SHOW. Pro tvrdohlavé jedince je tu dále možnost krákat v Superstár v jiných zemích, jenž je normálním jevem. Pokud ani tam neshledají talent užitečný, potom zbývá pouze pošta pro tebe.

Mučedníci (2008)

Přijde mi to takové koncepčně nevyvážené. Ze začátku se jakoby trochu bloudilo v kruhu. Jinak ale téma nedobrovolného mučednictví vědeckým způsobem mi přijde velice nosné. Jak už bylo zmíněno, pravá síla příběhu se ukáže až na závěr, kde hlavní hrdinka i s diváky zakusuje míru utrpení.

Oui, šéfe! (2012)

Konečně! Konečně po dlouhé době vyplněné a vystlané Americkými sračkami, přichází opět lehce inteligentní komedie ze země plné komiků a dobrých herců. Pokud jste si zamilovali Ratatouille, tak toto je alespoň pro mě podobný scénář. Kde nechybí i přední francouzský herec. Film je dokonce naučný a takový, jaký jsem si představoval. Tres bien!

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Začnu výběrem herce. Carlyle nemá ani za mák podobu A.Hitlera. Máme v podstatě štěstí, že mu alespoň narostl knírek. Struktura lebky, lícních kostí, zkrátka všeho je úplně jiná. Na zemi žije 7 miliard lidí (je si z čeho vybrat) a i Funnes v Septimovi vypadal autentičněji. Tím smekám před B. Ganzem a výběrem ve filmu Pád třetí říše. Jenže bavíme se o Americko-Kanadské produkci, takže nemůžeme čekat žádné perfektní zpracování. Scénář je v podstatě špatně obšlehlá kniha Mein kampf s notnou dávkou nepozornosti. Židovsko-kanadská produkce udělala z největší historické postavy psychopata a debila, který díky štěstí se stal největším psychopatem všech dob. Ten, kdo četl Hitlerovu knihu, se jistě ztotožní s tímto článkem. Fakta: Otec Adolfa fyzicky trestal? ne Adolf nenáviděl otce? ne Vynutil si železný kříž? ne Studie historických faktů a pramenů je mizivá

Polski film (2012)

Změť scének, debilákovin, nahatýho M.Daniela, smutných poláků, výstředních setkání - nuda. Dvě hvězdy za větu J.Poláška - teď v Somálsku umírá hodně dětí na hlad a je mi to jedno. :D :D . Měl bych litovat ty negry, černoušky....

Freddy versus Jason (2003)

Hvězda za myšlenku spojit dva vrahy do jednoho filmu - legendy. Pak už následuje jen kritika: zhulená stonožka? debilita herců v úniku před vrahy (zakopávání, padání) patří do 80. let. Jason, kterému uteče oběť krokem a oni na něj čumí jak na slunovrat? Serious? Je to podobné jako kdyby za 10 let natočil J.C. Van Damme krvavý sport - remake a dělal tam ty svoje výskoky s otočkou? Klišé a nuda.

Innocence of Bin Laden (2012) (amatérský film)

Oskarový skvost součastné kinematografie. Jinak pravdivý příběh. Proč pět hvězd, protože povznáším vše, co poškodí tuto ohavnost jinak zvanou Islam.

Fighter (2010)

Velice povedený snímek od kterého jsem ani tolik nečekal . Skvělý výkon Christiana Balea a Marka Wahlberga , nedokázal jsem si M. Wahlberga představit jako boxera ,ale role mu náramě sedla jen škoda že soubojů bylo docela málo a niak zvlášť mě nepřekvapily i přesto 4 hvězdy

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Vynikající, netradiční komedie z policejního prostředí, okořeněná dávkou brutality. Skvělá kamera, dynamický střih, obstojná kriminální zápletka s velmi překvapivým rozuzlením. Závěrečná bitka rozhodně nemá chybu. Zkrátka je to zábavné a originální. Snímek je parodie na akční filmy na britský způsob.Trojici Simon Pegg, Nick Frost a Edgar Wright se nedá nic vytknout, až na nekonečné přehrávání, čímž je už Hollywood známý.

Sedm let v Tibetu (1997)

Autobiografický snímek rakouského horolezce Heinricha Harrera založený na vlastních zážitcích a sedmi letech v Tibetu je krásnou ukázkou Himalájí, tibetského života a tradic. Skvostné dílo o krutém osudu této mírumilovné země, která se musela uklonit před silou Čínské lidově demokratické republiky. Výprava krásná, hory jsou natolik lákavé, že toužíte být vedle Harrera a Aufschneitera a dobývat vrcholy "střechy světa".