Sedmero krkavců (2015)

Nejlepsi ceska pohadka od doby Andela pane. I kdyz, jak uz tu nekdo psal, ten konec trochu pokulhaval.

Sherlock (2010) (seriál)

No, nečekal jsem to, ale ten kratší pilot se mě líbil víc, než ten první díl.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Cekal jsem, ze to bude o hodne lepsi. Prazdniny v Rime se me libily mnohem vic.

Stíny nad soutěskou (1985)

No, ze začátku jsem to vůbec nechápal, ale postupně se začínalo ukazovat, že to má i nějaký děj a celkem to do sebe zapadá... Viděl jsem to ovšem už jako malý v televizi, jediné co si z toho ale pamatuju je "Jsem agent samotné císařovny". Každopádně na klasiku jako Úder otevřenou dlaní, nebo Mstitel s píšťalou to nemá.

Summerhill (2008) (TV film)

Pokud mam hodnotit film a ne filozofii Summerhillu, tak nic moc :-( Prvni pulka je propagandisticka, kde se vysvetluje, jak Summerhill funguje a ve druhe je soudni proces, kde se ukazi "kvality" zaku Summerhillu. Ale zase na druhou stranu, je diky soudu videt zakladni vlastnost Summerhillu. Zazni tam, ze na skolu prislo 8 inspektoru, coz je jeden inspektor na 7 zaku, tzn. v cele skole je pouze cca 56 zaku. Protoze je tam aspon 5 ucitelu, dela to cca max. 10 zaku na jednoho ucitele. Tim se samozrejme mohou ucitele svym zakum mnohem vice venovat a vyuka je tak kvalitnejsi.

Šťastní až do smrti (2011) (seriál)

Chtel jsem neco stejne dobreho, jak (prvni serie) HIMYM a bylo me doporuceno tohle. Jednotlive dily byly zabavne, nektere dokonce velice, ale nejak jsem se za cely serial nemohl prinutit se s tema lidma szit. Porad to bylo jakesi takove neosobni, clovek se ani poradne nezdozvi, cim se jednotlivi hrdinove zivi (ale porad jsou pri penezich...). Taky se nikdo nikam nevyvyji, kdyz se Penny POZOR SPOILER tesne pred svatbou rozhodne nevdat (z nejakeho hloupeho duvodu) pusobilo to strasne umele..., proste mela roli te, co porad hleda vhodneho zenicha a porad ho nemuze najit...(takze i kdyz ho nasla, musela se s nim rozejit, protoze to proste byla jeji role). Stejne tak me v dalsich seriich vadilo, ze Elisha dostala roli hloupe blondyny, i kdyz v prvni serii byla uplne normalni. Nemusel to byt spatny serial, kdyby ho trochu vic vyladili, takhle je to na 70% a dobre ze ho zrusili.

Taxikář (1976)

No, jako myslel jsem, ze to bude lepsi. Ale jakoze atmosfera New Yorku 70tych let a dokresleni hudbou paradni. 70%.