1883 - Pláč odevzdanosti (2022) (epizoda)

Krásné a vlastně i logické zpomalení seriálu, po tom náhulu v minulém díle. Během tohoto dílu jsem si znovu uvědomil, že to důležité na konci vlastně známe. Takže tady je cíl hlavně ta cesta... Možná proto mě to tolik baví. A ani na tomto dílu nevidím žádné vady které by mě donutili ředit množství přidělených *. 87%

Neskutečná Anna (2022) (seriál) odpad!

Ve finále nedokoukáno. Opravdu nehodlám "oslavovat" dementní (jistě nedoceněnou geniální podnikatelku s dokonalou vizí jak vnutit horním 100 000 věci které vůbec nepotřebujou) čtěte krávu, která dokázala zblbnout hromadu lidí kteří v podstatě ani nežijí v reálném světě. Navíc je tohle drama s nádechem dokumentu ještě pitomě zpracované. Příště může Meetflus "oslavovat" jiné podvodníky (na světě jich je spousta, a čím budou horší, tím na to bude tutově čumět více lidí) a ukazovat lidem, že takhle žít a snažit se podnikat a zbohatnou je vlastně strašně kůůůl. Odpad 10%

Matka versus android (2021)

Když točíte Post-apo tak si většinou vybíráte z možností natočit Survajvra, nebo Road movie, nebo bitkařinu, nebo rodiné drama, nebo Superhero a nebo krimi thriller. Občas spojíte pár věcí dohromady. Pokud jste Meetflix spojíte dohromady úplně všechno. Z hlavních vysokoškolských hrdinů uděláte geniální Trapery kteří přežijí 6 měsíců s jednou krosnou, revolverem a velikonočním stanem. Dokáží zastavovat rozběhnuté kontrakce. Trajdat a běhat po lese, na motorce mnoho dní po termínu porodu. A do toho všeho se chovat jako úplní debilové. Ti Korejci to dělali dobře když brali jen děti. Děti se dají vychovat, pitomí rodiče ovšem nikoli. Jinak je docela zajímavé že všichni z těch dobrých jsou černoši a všichni ti zlí jsou nečernoši. Divím se, že se děcko bralo do Koreje... A nevzali ho do dokonalého nezávislého klidného demokratického státu Libérie a nebo Zair. Dávám 1* za zdemolovanou Micru Moretz a Korejce na lodi. Zbytek odpad.

Bulgasal: Nesmrtelní - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Musím říci, že to vypadá zábavně. Sice trochu zdlouhavé, ale u východní kultury (a je jedno jestli jsme v Japonsku nebo v Koreji) se to tak nějak čeká, že Edži Jošikawo ... Přesto mě to bavilo a těšil jsem se na 2 díl. Je v tom prostě potenciál a solidní vypravěčský um. Za mě slabší 4* a 72%

Ulička přízraků (2021)

Místo Coopera ( a to ho mám rád) měl hrát hlavní roli Matthew McConaughey   Pak bych mohl s klidným svědomím dávat za 5* Ale i takhle mě to bavilo, přestože byl Cooper prkenej. Skvělá režie, kamera a scénář. 78%

Balthazar - Z masa a kostí (2018) (epizoda)

Příjemnej nevtíravej začátek, kterej nijak neohromí, ale taky se mu nedá v podstatě nic vytknout. Navíc moc dobré obsazení. Prozatím 4*

Peacemaker - Přečtený Murn (2022) (epizoda)

No...... po prvních dvou dílech by mě v životě nenapadlo, že do komentáře k 6 dílu napíšu, že se začínám nudit. Ale za mě je to asi takhle... Jednou za rok/dva Gunn opravdu pobaví, ale každý týden dokolečka sledovat naprosto stejný humor (kterej není ani dvakrát chytrej) prostě začne nudit. Takže nezbývá, než to trochu vohulit 2*   Sorry děcka.

Okupace Země: Rainfall (2020)

Fuck to bolelo. Na druhou stranu se mohu poplácat po ramenou SKORO jsem to dokoukal a nakonec tomu nenapálím odpad... Vím jsem dobrák. 22%

Boba Fett: Zákon podsvětí (2021) (seriál)

Já vlastně ani nevím, proč hodnotím tenhle seriál takhle vysoko. prvních pár dílů mi přišlo naprosto zbytečných a trapných. Dalších pár dílů se kecalo, strašilo, chodilo a znovu kecalo posledních pár dílů bylo v celku akčních, ale zase se pro změnu chovali postavy naprosto dementně. Malej Mistr Yoda mě občas nebetyčně sere, občas totálně baví.... Takže já v podstatě vlastně ani nevím. možná je to prostředí do kterého je seriál zasazenej, možná je to časová linka kterou v rámci Star Wars tento seriál (s mandalorianem) "okupuje".... Možná je to ten potenciál který by z těchto začátků mohl vzniknout. Nevím... ale 3* se mi prostě dávat nechtějí. Takže pálím 4 kusy a 77% a vnitřně cítím že trochu nadhodnocuji. Ať vás provází síla přátelé!