Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Sci-Fi

Recenze (1 220)

plakát

Dobrý doktor - Série 1 (2017) (série)

Překvapivě jsem si tento seriál velice rychle oblíbil. Rád bych řekl, že je to díky Shaunovy, ale spíše je to díky ostatním hercům a jejich interakci s Shaunem. Za mě nadprůměr. 78%

Black Widow (2021)

Překvapivě funkční a zábavné. Sice trošku s křížkem po funuse, ale na druhou stranu budeme mít v budoucnu novou a mladší Black Widow která si to ale napřed musí vyjasnit s Hawkeyem, což je fajn. Dával bych tři hvězdy.... Čtvrtou hvězdu dávám navíc za dokonalý casting. Chemie mezi hlavními hrdiny fungovala dokonale. Takže za mě pěkných 76%

Válka zítřka (2021)

Film má několik slabých míst, kde si zjevně scénáristé nevěděli rady a příběh zadrhává. Ale jako celek je to opravdu perfektní. Mohu vřele doporučit! Za mě 82% a slabších 5*

plakát

Temné léto - Tok lidí (2019) (epizoda)

Dlouho jsem neviděl lepší startovačku, než byla tahle. Sakra, sakra povedený!

plakát

Loki - The Nexus Event (2021) (epizoda)

A už jsme zase zpět.! Klopýtnutí třetího dílu je za námi a čtyřka jede opět bomby:-)

plakát

Loki - Lamentis (2021) (epizoda)

Bože to byl průser. Jak mi sednula chemie mezi Lokim a Morbiusem a celkovým nastavením TVA. Tak mě tahle odbočka vyloženě srala, a Loki se svou ženskou verzí rozhodně nefunguje tak dobře jako s jinými postavami. Za mě naprosto zbytečný díl. slabých 45%

Xtremo (2021)

Velice povedené. Až na linku s puberťákem která byla dosti odfláknutá a taky finální mečování s katanama. Tak jsem asi vyděl největší rezervy. Za mě 69%

Rozhněvaný muž (2021)

Perfektně zpracované minimalistické akční drama s dokonalou hudbou a 100% využitými hereckými klady hlavního hrdiny.! Za mě 80% a lepší 4 hvězdy.

Armáda mrtvých (2021)

Jako dal jsem to, ale bylo to o kozy, o kozy E.Page.  Meet-flix Snydera dokonale vykleštil, posypal gumovýma medvídkama a napatlal hromadou patosu, aby to zapadalo do jejich filmových kolejí.  K dobru Snydera mohu jen napsat, že si v celém příběhu dokázal prosadit absenci gayů, lezbiček a několika pansexuálních postav které Meet-flix v poslední době tak rád všude cpe. Za mě slabých 40%