Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Krimi

Recenze (1 402)

Sandman (2022) (seriál)

Uff... Tak jsem to zmáknul. Ale bylo to o chlup. Nextduhoflux zřejmě úplně zapomněl na to, že na naší planetě žije (zcela určitě) 95% obyčejných heterosexuálů (kteří zrovna nedrží ve sklepě děti jen pro prachy)!! Ale kteří si vysnili krásný rodinný život s dostatkem peněz a chytrými a zdravými dětmi. Asi si jejich scénáristé myslí, že většina rodil jsou tmavý lesbičky, gayové, nevyhrazení/nerozhodnutí a nebo bezpohlavní a že heterosexuálové jsou menšina na kterou se může srát, chcát a blejt a házet všechen bordel světa. Začíná mi to připadat jak diskriminace a hon na "normálnost"....:-D  Dvě hvězdy dávám za Korinťana, sestru Smrt a pár dalších drobností které se během těch 10 dílů povedli. Zbytek je sračka! 38% a 2*.

plakát

Sandman - Sběratelé (2022) (epizoda)

Ještě že tam ten Korinťan je. Jen díky němu dávám 2*

plakát

Sandman - Hrací dům (2022) (epizoda)

Korinťan je jediná trošku zajímavá postava tohoto dílu. 20%

plakát

Sandman - Domek pro panenku (2022) (epizoda) odpad!

Docela by mě zajímalo, jestli scénáristi Netduhoflixu umí napsat postavy klasického heterosexuálního páru. Zatím to vypadá, že ne... Si říkám jestli už nejde o diskriminaci 96% populace. Tfuj.

plakát

Sandman - Nedokonalí hostitelé (2022) (epizoda)

Maličkato lepší než první díl... Už to konečně není tak strašně utrápené. Snad se to bude i nadále zlepšovat. 3* a 55%

plakát

Sandman - Spánek spravedlivých (2022) (epizoda)

No tak to jsem zvědavej, jestli to začne mát spád a být alespoň trošku zajímavé.... Zatím mě napadá pouze "unylé, líné, nudné, uspávající, "... Ale dám tomu šanci. Zatím umorousané 2* s 42%