Suburra: Krvavé předměstí - Série 3 (2020) (série)

Nechat třetí sérii režírovat kameramana nebyl zrovna dobrej nápad. Ani zkrácení o další dva díly nás neušetřilo telenovelózních momentů a děj chvílema přešlapoval na místě. Škoda že si to neudrželo kvalitu Gomorry.

David wants to fly (2010)

Další sektoidní kultík podobný scientologické církvi. Zástupy celebrit, které se nechají zneužít vyčuraným indem a ještě mu naženou do náruče miliony sponzorů. O Lynchovi to vypovídá to co si o něm už dlouho myslím. Jinak forma dokumentu je dost upachtěná, ale každej nějak začíná.

200 metrů (2020)

Hezký, ale už jsem na téma palestinsko - izraelských vztahů viděl lepší filmy se silnějším příběhem.

Duna (2021)

Audiovizuální orgie Denise Villeneuva by starýmu Herbertovi udělali radost. Mně teda určitě. Dokonce i ten Zimmer byl tentokrát vcelku originální. IMAX plátno filmu značně prospívá.

Milion malých střípků (2018)

Výborně natočený a skvěle obsazený film z prostředí léčebny závislostí.

De Oost (2020)

Velmi slušné koloniálně válečné drama. Holanďané se se svou násilnou minulostí vypořádali se ctí. Dobré rozšíření dějepisných znalostí.

Bál šílených žen (2021)

Výborná režie i herecké výkony. Psychologické drama s trochou duchařiny bez strašení.

Formentera Lady (2018)

No moc to neodsejpá a zábavný to taky úplně není.

Pomsta (2021)

Áčkově natočený béčko se sexy zabijačkou a stárnoucíma napuchlejma kdysi hvězdama. Otylému Keatonovi se ta hbitost v akčních scénách prostě věřit nedá, ale na Roberta Patricka aka T-1000 je už fakt smutnej pohled. Jinak, jednohubka na jedno zkouknutí.

Old Henry (2021)

Po nějaký době opět parádní western. Za málo peněz hodně muziky.