Echo (2024) (seriál)

povzdech Achjo, tak jedeme zas a znova. Pokud by se měla tato minisérie ohodnotit jedním slovesem, tak by to bylo: PLOCHOST. Vše, co se tady odehrává, je jen na povrchu a nic nejde do hloubky. Ať už se bavíme o příběhu, mytologii, "magii", ale hlavně - jedna věc, co opravdu vyčnívá - jsou neskutečně zkurvené postavy. Všichni do jednoho jsou Vám naprosto u zadku. Nevíte, jaký je jejich úkol, nevíte jejich vlastnosti, nevíte... nic. Jejich motivace a cíle Vám nejsou známy a občas jsem měl pocit, že se všichni chovají jak zasrané NPC, co prostě neumí reagovat na věci, co se dějí okolo nich. Já vlastně ani nemůžu přijít na to, proč tohle bylo natočený. Proč sakra jsou točený seriály o postavách, které jsme předtím viděli jednou, a které po dokončení nejeví žádné známky posunu ve vývoji své postavy? Tyvole, ať už se tam vzpamatujou v tom Marvelu, protože se jim to solidně rozpadá pod rukama.

Smysl pro tumor - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

Není to tak hrozné, jak to většina lidí tady cítí. Nicméně, co mi vadí fakt ohromně, je to, že jak trailer, tak i první epizoda jsou jak PŘES KOPÍRÁK z belgického originálu. Stejné dialogy, lokace, kurva existuje tady v Česku vůbec někdo, kdo dokáže vytvořit něco originálního? To neni možny...

Zatmění (2023)

Začalo to slibně, ale druhá půlka naprostý úlet.

The Morning Show - Kármánova hranice (2023) (epizoda)

Když si vzpomenu na to, jak skvělá byla první sérka, tak tohle... je furt přešlapování v jiných hovnech. Je to nuda, je to únavný, není tam žádný posun v postavách, vůbec nic. Tři série tam furt sledujem, jak je každý toxic, jak si každý chce co nejvíc nahrabat pro své vlastní dobro a je mi z toho seriálu obecně dost na blití. Ukončete to hned.

Médium (2005) (seriál)

Hlavní postava se ve většině seriálu chová jako hysterická piča, co neustále osočuje svého hodného manžela z kdovíjakých kokotin, přitom ona sama by si zasloužila velkým černým dildem přes hubu. Mít takovou babu, tak nechám koně, ať mě kopne do hlavy. Často se taky stává, že epizody prostě "skončí" s nijakým vysvětlením na závěr, což je prostě dramaturgicky totálně retardované. Jako malej jsem to žral, teď se chytám za hlavu.

Tajná invaze (2023) (seriál)

Nene, už při recenzi předposledního dílu jsem říkal, že jim podobný neduhy dál snášet nehodlám, a to se promítne i do finálního hodnocení. Je to přesně tak, jak jsem napsal, dovolím si citovat "...První díl hype, cliffhanger - několik dílů nuda - předposlední díl zase příslib velké bitvy na závěr - závěrečná bitka, která není zdaleka tak dobrá, aby stihla vylepšit skóre celého seriálu." A uhod jsem to správně. Marvel prostě už neumí točit dobrý věci, nevím, kde je problém, ale kdyby seriál měl jen 3 epizody, tak to vyjde úplně na stejno. Nastavovaná kaše, nuda, šeď. Prý Tajná Invaze. Hovno na zdi maximálně.

Tajná invaze - Sklizeň (2023) (epizoda)

Opět se mi potvrzuje klasická příběhová linie Marvel seriálů. První díl hype, cliffhanger - několik dílů nula -  předposlední díl zase příslib velké bitvy na závěr - závěrečná bitka, která není zdaleka tak dobrá, aby stihla vylepšit skóre celého seriálu. Už je to ohraný a nebaví mě to. Ten seriál moh být takový čerstvý vítr v tom zatuchajícím smradu, ale tahle hra už mě jednoduše nebere.

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Otřesný zážitek. Hvězdička za MODOKA, jehož CGI je tady naprosto směšné, nicméně pokaždé, co se dostane na scénu, tak je to strašná prča; druhá za Janet, jejíž postava dostává konečně nějaký prostor. Vše se děje ledabyle, nebýt toho, že by spolu postavy mluvily, tak se nic z tohodle zřejmě nestane, je to vlastně taková míchanice Stargate/wars/trek/Atlantidy, místy asi i usnete, protože absolutně nechápete, proč ta postava dělá zrovna to co dělá, a kde je naopak ve stejné chvíli postava druhá, prostě to nestíháte a jste z toho unavení. Záporák dokáže nahnat strach, ale nedostává vůbec žádný prostor a způsob jeho akcí ve filmu je prostě stupidní. Jen tak dál, Marvele, ani tu 5. fázi si nedokázal odstartovat dobře, s takovou to budeš mít za chvíli za sebou.