Rychle a zběsile 7 (2015)

No... jak bych to jen řekl... Ze začátku jsem už věděl, že od toho nemám čekat nic moc realistickýho, páč po šestce jsem si udělal dost dobrej obrázek o fyzice, která je v těhle filmech předváděná. Ale tady to nabralo úplně jinačí úroveň :D Kdyby se na to každý měl podívat z logickýho hlediska, tak hned během první půlhodiny jsou hrdinové filmu mrtví asi tak 5x. Ale jak jsem řekl, věděl jsem, do čeho už jdu a tak jsem se pouze bavil nad dobrými ženskými tvary, super auty a hezkými lokacemi. Trochu zamrzela absence Rocka, ta jeho desetiminutovka ale aspoň stála za to. Za co ode mě dostává filmík čtyři hvězdy je naprosto parádní rozloučení s Paulem, které podle mě nevymysleli scénáristi, ale lidi, co ve snímku hrají. V posledních 10 minutách totiž herci přestali hrát - přestali hrát Letty, Doma,... a prostě se jen rozloučili se svým kamarádem. Důstojně, něžně, pěkně. Lepší konec jsme si nemohli přát, už to prostě nejde. Došlo to až na pomyslnou hranici. Smekám. :) 75%.

Soudce (2014)

Já vám nevím. Večer jsem se vrátil z projekce a nechal jsem si to trochu uležet, než o tom něco napíšu a upřímně pořád nevím, co si o tom mám myslet. Jestli by se mě někdo zeptal, zda na mě udělal film dojem, tak bych asi odpověděl, že ano. Nevím ale ani tak moc čím. Dílko jsem si představoval trochu jinak, myslel jsem, že do něj dá Robert alespoň ždibek toho svého humoru a taky, že třeba další postavy dostanou víc prostoru. Mám totiž pocit, že vše, co souviselo s jinými postavami tak nemělo pro příběh vůbec žádný smysl - dcera bývalé přítelkyně, samotná přítelkyně, autonehoda v mládí, nevěra v mládí,... tvůrci tam prostě mrdli co nejvíc takových vedlejších malých dějových linek, aby se nemuseli alespoň na chvíli zabývat tou hlavní. A to mě štve, protože pak by film nemusel mít dvě a půl hodiny, ale třeba standardní 100 minutovou délku, a to by - dle mého názoru - filmu velmi pomohlo. No, nakonec tedy slabé čtyři hvězdy, zachraňuje to fakt jen Robert a trochu i Vera, ta tam taky sedla parádně. 70%.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Naprosto parádní a uvolněný film o taťkovi, který chce okusit něco nového. :) Naprostá špica a opravdu mě mrzí, že to nehrálo u nás v kinech. 85% P.S.: Kdo by zblajzl všechno to jídlo, které tam bylo? :(

Bláznivá střela (1988)

Pár vtipů se opakovalo už z TV seriálu, ale jako celek to stále funguje dobře a pořád má film co nabídnout, za mě si tedy Drebin bere... 85%.

Znamení (2002)

Shyamalanovi se podaří fakt dost dobrý věci... Např. leknout člověka jen u toho, když vidí hýbající se obilí. 70%.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Pěkné uzavření všech těch sraček, které byly natočeny předtím a které jen ždímaly slávu nad prvními třemi filmy. Tento je naprostá paráda, jako za starých časů. Slzička za nostalgii. :)) 85%.

Hačikó - příběh psa (2009)

Jako joooo, je to smutné, pěkné, dojemné,... ale nejsem si jistý, jestli byl dobrý nápad o tom natočit film. Tak či tak, byl bych nelida, kdybych tomu dal menší hodnocení, než si tento příběh zaslouží. 70%.

Tráva (2005) (seriál)

Mám u Weeds celkem smíšené pocity. Na jednu stranu takové, že je to opravdu skvělý seriál, který mě (ani nevím proč vlastně) nějakým způsobem bere, a na druhou takové, že když se dívám na seriál jako celek, nepřipadá mi vůbec, ale fakticky vůbec nějač zvlášť zajímavý. Pořád se řeší nějaké rodinné problémy, což je asi pochopitelné, žejo, ale zdá se mi prostě ten koncept takový... divný... ale zároveň mě to bere. Dafuq, seru na to, mám v tom zmatek jak hovado, tady šoupnu hodnocení a čus. První série: 85%, Druhá série: 85%, Třetí série: 90%, Čtvrtá série: 80%, Pátá série: 70%, Šestá série: 65%, Sedmá série: 75%, Osmá série: 70%... 75%.

Annapolis (2006)

Pěkné sportovní drama, které je akorát šiknuté na nějaký ten večer u telky... Korunku tomu dodává krásná Jordana Brewster :-) 80%.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

To, co jsem před pár hodinami viděl, to byl orgasmus v očích, hltal jsem každou píď toho plátna tam. Něco tak ultrasuperbombovýho jsem neviděl už hodně dlouho. Bezva, cool! Krásný ženský (ano, je jich tam málo, já vím, ale musíte uznat, nejsou špatné, že ne), šílený zbraně, pasti, vtip, ostrý jazyk, luxusně vypadající kulisy městečka, hodně krve, skvěle vybraní herci, menší "parodie" aneb Jeníček diabetikem... krucipísekhergot, to byl prostě nářez! :) Maximálně doporučuju tento film, aneb Jeníček a Mařenka jinač. Trošku mě mrzí ta délka, ta mohla být o takových 20 minut delší, ale co už. Nelituju :)) 75%. "Hlavně kurva neloupejte ten perníček..."