fanik15

okres Jihlava

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 30.3.2016  23:18

Poměrně zajímavý film. Ovšem ma docela dost hluchých míst, taky mi občas vadilo, ze jsem nepoznal sceny z minulosti a budoucnosti. Jo a Nicole Kidman je kočka.

• 29.3.2016  00:07

V poslední době málo čemu dám 5 hvězd ale tohle si to prostě zaslouží. Vlastně mě nic od Kingsmana a Jurského světa tak nebavilo. Ten hejt se mi zdá dost přehnaný, některé recenze si stěžují na úplný hovadiny (stejně jako některý vychvalují taky hovadiny). Ano má to své chyby a ano je v tom pár nelogičností (Lois Laneová a kopí a to, že je chytrá neberu). Ale jinak je to fakt nářez. Scénář je napsaný doopravdy chytře, protože pokud nedáváte pozor tak to prostě nepochopíte. A argumenty že to pochopí jen čtenáři komiksů jsou fakt zcestné, protože já se o ně moc nezajímám ale chápu a stíhám vše chápat v pohodě. Někdo se stěžuje na střih ale ten je podle mě OK, ale je pravda že me přišel jen divokej v posledních 96 hodin. Akce na konci je přehledná a úplně monumentální. Batman je teprve teď pořádnej drsňák a to že odkrágluje par lidí nevadí, protože to působí svym způsobem reálněji, než nebudu zabíjet, nestanu se jedním z nich. Tady prostě platí zabij nebo budeš zabit. Cawill je ideální superman, který je v tomto filmu doopravdy psychicky v hajzlu. Wonder Womam je fajn a sexy. Ale nejlepší je stejně Lex který je snad nejlepší ze všech filmů, a tahá tady za všechny nitky. A pokud se to někomu nelíbí tak to beru, mě se taky nelíbí Avengers 2 a někomu jo. :)

• 28.3.2016  23:40

Opravdu nádherné. Především ta grafika přírody, co bych ještě vyzvedl tak je hudba která na mě fungovala, především ve scénách které maji být dojemné. Sice to stojí na strašně banálním a jednoduchém příběhu, ale fakt je to svým způsobem super. Jenom mě trošku mrzí, že je to propadák.

• 28.3.2016  23:36
    Steve Jobs (2015)

Film je svym způsobem dobrý především díky scénáři a výbornému obsazení, nicméně pusobi to hrozně utahaně a ma to strašně pomalé tempo.

• 28.3.2016  23:33

Typická komedie, kterých hollywood vyprodukuje 20 ročně. Film zachraňuje pouze poměrně kvalitní obsazení.

• 13.1.2014  15:49
    Turbo (2013)

Velice slušně natočený animák. Který má sice klišovitý příběh ale dokáže zabavit.

• 5.1.2014  01:34
    Carrie (2013)

On to vlastně není špatný film. Právě naopak jenže jet přes kopírák není dobré. Ale zase se musí nechat, že některé scény jsou propracovanější. Finále není krátké ani nic takového jak tu někteří píší. Nešťastný je ovšem výběr hlavní představitelky, teda ne, že by Moretz hrála špatně to tedy opravdu ne, ale na tuto roli je až moc pěkná.

• 2.1.2014  16:38

Zajímavý akční výplach s protivným Johny Deppem a překvapivě neprotivným Armie Hammerem. Nezaslouženě propadák.

• 18.9.2013  19:15
    Dads (TV seriál) (2013)

Po 1 díle: určitě se podívám aspoň na jeden díl. I když trapnost a vtipnost jsou tak půl na půl. Ale zase si můžu říct, že je to lepší než posledních pár sérií HIMYM. Po druhem díle snižuji protože už je to hovadina takže s tímhle končím.

• 4.9.2013  22:02
    Iron Man 3 (2013)

Neuvěřitelně zábavná popcornovka, ale, že bych jí musel vidět znova tak to asi ne fakt ne. Sice je to nabyté akcí a vcelku i vtipem. Zároveň je to ale ovšem nejtupější marvelovka jakou jsem kdy viděl. hvězda navíc za neuvěřitelné Downeyho charisma.

• 1.9.2013  00:04
    Pearl Harbor (2001)

Michel Bay opět dokazuje že ovládá režírování filmů na jedničku. Vizuálně je to dokonalé. Hudba je luxusní. herecké obsazení je přímo lahůdkové. Ovšem film zabíjí to, že chce být až epický a to si přiznejme moc nefunguje. Milostná zápletka je občas dost rutinní a neuvěřitelně předvídatelná a nudná. Film měl být přibližně o půl hodiny kratší. Pak bych dal nejspíš i maximální hodnocení.

• 30.8.2013  00:26

Až neuvěřitelně kvalitní a brutální béčko, které paroduje nebo si utahuje z mnoha filmů ale takovým způsobem aby to nebylo na první pohled vidět. jediný dobrý film ve kterém hraje Casper Van Dien. Paul Verhoeven režii zvládá více než bravurně a ví přesně co dělá.

• 30.8.2013  00:18
    Žralok útočí (TV film) (1999)

Neuvěřitelně levné špatně zahrané a zrežírované. On vlastně jediný pořádný film ve kterém hrál Casper Van Dien byla hvězdná pěchota zbytek jeho kariéry jsou totiž totální sráče za dvacku.

• 29.8.2013  22:00
    Armageddon (1998)

Tenhle film je neuvěřitelně megalomanský. Tak jako všechny ostatní filmy Michaela Baye. Vedle hodně slušného hereckého obsazení a na svou dobu extrémně povedených efektů, zde je neuvěřitelně silné patriotství. A dokonalé hudby od Trevora Rabina.

• 27.8.2013  20:27

Tupa podívaná při které zůstává rozum hodně ale opravdu hodně stát. Protože se tam odehrávají takové nelogické hovadiny jako když Vin diesel "supluje supermana" při skoku přes most. Ovšem na druhou stranu oceňuji neuvěřitelné akční tempo a obstojné herecké výkony. Celkově mi to připadá jako kdybyste vzaly všechny hlášky a akční scény z akčních filmů 80. let a poslepovali to dohromady.

• 25.8.2013  23:53
    Pot a krev (2013)

Tohle nebyl ten typ filmu od kterého bych čekal, že mu dám více než tři hvězdy. Michael Bay zde prokazuje neuvěřitelnou režisérskou hravost. Například když Tony Shalhoub odchází z toho svého podniku (nebo co to je). A nad hlavou mu směšně nízko přelétá letadlo. Michel Bay to asi bral jako svoji srdcovku. Bay zde zvolil (jak je u něj zvykem) hodně barevných filtrů ale ono to ve výsledku vypadá velice slušně. Hlavní postavy jsou totální vypatlanci. Hlavně Mark Wahlberg. Je těžko uvěřitelné, že se tohle opravdu stalo. Nicméně proč ne. Člověk ale musí být hodně vypatlaný aby griloval ruce venku před barákem. A dal svůj prst psovi chlapa kterého zabil.

• 25.8.2013  23:41

Ano je to nelogická blbost. A hraný přízvuk Johna Travolty je příšerný. Ale zase se tam něco pořád děje takže se nenudíte. Ale neustálé střídání hraní si na kočku a myš si mohli tvůrci odpustit, je to postupně docela otravné.

• 25.8.2013  01:08
    Pokušení (2009)

Podprůměrný film s výbornými herci.

• 21.8.2013  00:08
    Antiviral (2012)

Rozhodně to není špatný film, ba naopak na režijní debut je to až moc dobré. Hodně uchýlné, perverzní a hnusné. Ale ne nereálné stačí se podívat na bláznivé fanynky např. Justina Biebera které by sežraly i jeho hovno. Nicméně film je velice zajímavý a slušně natočený.

• 16.8.2013  23:44

Asi do 50 minuty je to dokonalé ale poté se to zvrhne a de to hodně dolů. Takhle vymrdanej konec sem ještě neviděl. nikdy jsem nepovažoval hlavní postavu za takový ho čuráka jako tady.

• 16.8.2013  09:36
    Black Rock (2012)

Jako film není nic moc. Je plný nelogických pičovin. A na to jak je to krátký tak dokáže překvapivě i nudit. Především nezvládnutý začátek který se neuvěřitelně vleče.

• 16.8.2013  01:23

Výborně zahrané to je. Je v tom výborná kamera. A perfektní hudební doprovod. Ale film zklame trošku ve scénáři, nicméně je to pořád výborné. A má to roztomilý český název.

• 15.8.2013  21:07
    Štvanec (2013)

Docela nuda protože se tam nic moc neděje. Zápletka taky není zrovna originální. A je to nudné i přes krátkou stopáž. Herecké výkony jsou taky na bodu mrazu.

• 15.8.2013  21:00

Ne až taková sračka jak to na první pohled vypadá. Sice je to hodně klišé a předvídatelné ale docela to zabaví.

• 14.8.2013  01:09

Určitě je to lepší než stmívání více softpornových prvků ale i hororových. Ale celkově to funguje.

• 14.8.2013  01:04

Relativně je to docela dost vtipné trochu svéráznějším humorem. Ovšem film zabijí, že to občas nedává vůbec smysl a poměrně slabé vyprávění příběhu. Nicméně zachraňuje to výborné herecké obsazení.

• 13.8.2013  22:11

Hodně zajímavý film. Nepamatuji si kdy by mi naposled byli sympatičtí dětští herci.

• 13.8.2013  22:09

Opravdu blbost a ze začátku hodně trapná pak se to mírně zlepší. Občas se i zasmějete.

• 13.8.2013  22:08

Po emocionální stránce neuvěřitelně silný film.

• 13.8.2013  22:06

Neuvěřitelně pěkný film.