Strange Circus: Kimjó na circus (2005)

Znovu se mi potvrdilo, že film který delší dobu odkládám bude extra klenot, a taky že jo - tohle byl teda dobrej záhul. Na pana Sona si budu muset posvítit, nedavno viděno jeho Ekusute, jinak jsem v jeho tvorbě neznalý a už teď je mi jasné, že je to obrovská chyba.

Sedmives (2011) (seriál) odpad!

Mám rád všechny možný animáky, ale takhle tedy ne, tohle mi opravdu zkazilo náladu. Ani mé čtyřleté dcerce se to moc nezamlouvalo a to už je co říct. Celý mi to přišlo hrozně protivný, jediný co bylo v pořádku je vypravěč Marek Eben.

Lovci lidí (2008)

Buranský vidláci se baví tím, že pořádají hony na lidi. Hodně v pohodě hixplo. Brutální, temný, drsný a ponurý. Dobrý Norové.

The Orphan Killer (2011)

Orphan killer si s ničím moc hlavu neláme, ale svůj účel splní vcelku dobře. Je zde evidentní podobnost s Halloweenem, nebo mi to alespoň tak přijde. Masky na zabijákách jsou supr a zrovna tahle se mi moc líbila, Marcusovy intenzivní masakry každého kdo se myhl kolem byly taky dobrý, ale to ostatní už moc nefungovalo a ten metal mi tam zrovna taky moc nesed, spíš vůbec. Prostě za tři.

Uneseni (2010)

Další luxusní a povedený explo. Čerstvě přestěhovaná rodinka zažije opravdu kruté chvíle, krátký úvod nás seznámí s již zmiňovanou rodinou a na scéně se objevují tři maskovaní hovada a dále netřeba popisovat co se asi může dít. Každý fanoušek tohoto subžánru bude film hltat jedna radost. ----------------------------- Někteří uživatelé jsou tady dost chytrý koukám- jak by se kdo měl chovat když zažije takový hrozný peklo- bych vás chtěl vidět... No nic, podtrženo sečteno byla to pěkně drsná jízda.

Tajemství starého hotelu (2011)

Duchařiny jakéhokoliv ražení vítám otevřenou náručí, proto jsem se na tenhle kousek těšil víc než dost, ale nějakým způsobem mě to obešlo. Pro mě takovej střed, neurazí ani nenadchne. Čekal jsem asi příliš a dostal jsem pár zvuků ze starého piána, na druhou stranu ten konec nebyl vůbec špatnej, obsazení taky, ale nesedlo mi to uplně jak jsem čekal.

Pig (1998)

Depka jako Pig.

Paranormal Activity 3 (2011)

Píše se nám osumdesátejosmej a ruční kamery si na chvilinku neodfrknou. Já ty duchařiny prostě žeru, může to bejt tisíckrát ohraný, stejně na to budu čučet a bude se mi to líbit. Po slabší dvojce tu je silný třetí díl, ve kterém Toby nakládá celé famílii. Dočkal jsem se napětí i lekaček i jakžt takž posunu někam jinam (sektáři). Prostě žraso.

Lidská stonožka 2 (2011)

Obrovská exploze hnusu, humusu, nechutností a úchylností. Už první Human Centipede mě dost překvapila a je tedy jasné že očekávání tady toho kousku bylo velké, ale ani v nejmenším jsem nečekal, že to bude taková soda. Úchylák Martin má svůj zvrácený sen a udělá vše pro jeho uskutečnění. Tom Six si tímto udělal dobré jméno a myslím si, že né jenom u mě, prostě se do toho nebojí pořádně obout a za to má palec nahoru, černobílá mi ve filmu seděla, herce pro ujetýho úchyláka nemohli vybrat líp. Nadšenci tohoto žánru se budou tetelit blahem, je to opravdu dost hard.......................... Jo a uživatelé kteří vysoko hodnotící posílají k doktorovi, chtějí je zavřít do klece a nazývají je blázny at´ si uvědomí, že jde o pouhý film. Takže puritánci přestaňte koukat na filmy pro okrajové publikum

Territoires (2010)

Francouzskou tvorbu já docela rád. U Territories mě zaujal již samotný plakát, takže jsem byl dost natěšený a zvědavý. No a po shlédnutí spokojenost. Už ze začátku se to pěkně rozjede, parta mladejch je zadržena proti své vůli (jak jinak) a ve velké míře vypuká psychický teror, objeví se samozřejmě i fyzický, ale oproti psychu je to nic. Jenom bych do toho ke konci netahal smažící soukromý očko, to jediný mi tam nesedlo. Jinak vše o.k.