Baby Shower (2011)

Partička kámošek si dala dostaveníčko u nastávající maminy, která žije, na první pohled, v klidném kraji vzdáleném od civilizace.Ani jedna ovšem netuší jakou neplechu jim natropí místní ´sektáři´. Sice pomalejší začátek, ale postupem času nám to začne pěkně gradovat a tempo nepolevuje až do samotného finále. Milé překvapení.

Útěk do divočiny (2007)

Hodně silný příběh,který se mnou opravdu zacloumal. K tomu si přičtu skvělou muziku a neopomenu ani úctihodný herecký výkon mladého Hirsche, kterého jsem nikdy nijak speciálně nemusel, ale tady předvedl co umí. Bych asi musel být kamenej, aby mě to nevzalo.

Pussycat (2008)

Kočička, prasátko a vlček. Kdo s koho??

Duch boje (2008)

Jakpak bych tomu mohl dát mín jak pět, když to bylo tak hustý, jak bojově tak citově. A ten konec- no masakr.

Insidious (2010)

Neříkám že film jako takový byl geniální dílo, ale jako horor to teda geniální bylo a protože horor zbožňuji, je to jasný plný počet. Bylo tam všechno co od hororu chci a očekávám, měl jsem super strach a valnou většinu filmu mi po celém těle přebíhala husina. Miluji i krvavý a násilný horory,ale u těch se nedá zažít takové vypětí. Jsem nadšen.

Tekken (2010)

Tekkena jakožto hru jsem měl vždy rád, proto jsem film kousnul docela v pohodě. Škoda jen že si Jin vždy v těžké chvíli vzpomínal na rady matky učitelky - zbytečně mockrát a nebyli tam moje nejoblíbenější postavy. Na souboje a na holky se ale koukalo dobře.

Stag Night (2008)

Nadupaný bezdomáči to rozjížděj v podzemce a docela nadějně, zas tak hrozný to nebylo. Místy to bylo i navíc než na 3*, ale místy zase ne-takže je to střed. Zabijáci mi připomínali záporáky s Manhunta (PS2) a líbila se mi jejich agrese a scénka s prstenem mi pro změnu připoměla texaský masakr.

Pach krve 3 (2009)

Ach jo, jsem se tešil, jelikož jednička byla fajn a dvojka se mi líbila ještě víc. A tohle mě teda moc nebralo. Místy nudné a hlavně jenom jeden mutant a ještě takovej mrzák malej, když přičtu to mutantí mládě co tam bylo asi minutu tak tu máme mutanty dva, ale já bych chtěl celý hejno mutantů, aby tam pak mohli padat jako mouchy. A herci byli divný,hlavně ty kriminálníci hráli hrozně.

Touha po pomstě (2010)

Rodiče berou spravedlnost do svých rukou, protože u justice se jí nedočkají. Drsný a pro mě jakožto pro otce i znepokojující. Mnohem lepší než podobných 7 days + extra konec.