Mission: Impossible II (2000)

MI 1 byla pravý špionážní film mimo jiné z Prahy a až na konečnou dementní scénou s vrtulníkem povedený film. Dvojka sáhla více na akci s režií Johna Woo a bohužel se to moc nepovedlo. Nejslabší kus z prozatimních čtyř dílů.

Úsvit mrtvých (2004)

Zombie filmy moc nemusím ale tohle má fakt šťávu a nenudíte se ani minutu. Tenhle zombie movie se narozdíl od jiných fakt povedl. 80%

Zombieland (2009)

Tohle mě v kině moc nechytlo, úsvit mrtvých se mi líbil více. 52%

Noc v Roxbury (1998)

Tak co, tak co dáme tanec?.................A neuvěříte, kdo to byl - EMILIO ESTEVEZ !! Ten slavnej herec...... Saháš mi na zadek? Ne. A chtěl bys? :D:D:D Ve své podstatě blbost jak mraky ale některé filmy jsou jen a jen bláznivé komedie se spoustou triviálních hlášek a to je noc v roxbury. A ty songy (haddaway, la bouche, ace of base) to je taky síla!!

Benga v záloze (2010)

Uvažoval jsem mezi 3-4 hvězdy ale poněvadž jsem se dlouho u americké komedie takhle nezasmál dávám beze stravhu 4. Samozřejmě pokud chcete film řešit a co pět minut říkat že to je blbost atd. tak se na něj nedívejte ale jinak prostě vtipná oddychovka.

Všemocný (2011)

Zajímavý nápad a navíc dobře zpracovaný dělá z tohoto filmu 4hvězdičkovou záležitost. Tyhle zázračné pilulky bych hodil do volného prodeje (třeba na teleshoping) - to by pak byla na světě šou. :)

Válka světů (2005)

Blockbuster po kterém za pár let neštěkne pes a bude promítán po obědě na novacinema a podobných kanálech.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Tato MI s kterou za dvě hodiny procestujem takřka celý svět již akčně nemá moc daleko k Bournovi. Líbilo se mi to - 80%. Viděl v kině.