Tmavomodrý svět (2001)

Hezky odvyprávěný příběh s milostnou zápletkou o československých letcích za 2. světové války v Anglii, kde létali za RAF. Kaiser jako skoro vždy skvělý, Vetchý taky dobrý ale Hádek jakožto takové mladé ucho mi tam moc neseděl ale možná právě to z něho režisér chtěl udělat. Jinak na českou produkci ojedinělý,drahý film který musí vidět každý, který se aspoň trochu zajímá o válečné konflikty. A srovnání s Pearlem Harbor? Vždyť to ani nejde - megalomanský proamerický projekt Jerryho Bruckmeimera se mi nelíbí a po právu jsem raději pyšný na československé letce a vůbec všechny odbojáře, kteří nasazovali krk proti rozpínajícím se švábským parazitům zatímco Amerika až do napadení P.H. ještě dělala mrtvého brouka a vstoupila aktivně do války až začátkem roku 1942.

Probudím se včera (2012)

Když pominu ty reklamy na energetický nápoj atd. atd. kterých je v českých filmech a hlavně v produkci trapné TV NOVA jako máku a podle mě trochu nepovedené herecké obsazení zbývá mi i tak na naše poměry dívatelná komedie. Hlavně licokniga se fakt povedla...

Skyfall (2012)

Poctivý Bond aneb lepší čtyři hvězdičky. Je třeba také vizdvihnout perfektniho Bardema coby záporáka.

Neúplatní (1987)

Neúplatní aneb cesta mezi gangstery do prohibičních třicátých let minulého století v USA.

Skrytá identita (2006)

Příběh který se Vám dostane pod kůži a vůbec nevadí dlouhá dvou a půl hodinová stopáž. Bezvadní herci, skvělá režie a silný, stále překvapující příběh.

Stalo se (2008)

Mě se to hodně líbilo těžko se dá překonat šestý smysl nebo znamení ale nápad je to dobrý a pořád je to celkem dívatelné. Aneb něco se tady vznáší ve vzduchu.

Zkus mě rozesmát (2011)

Po pár nudných komedií se Sandlerem přichází opět dívatelná. No, tady se mi Jennifer Aniston líbila...:)

Rošťáci (1985)

Jedna hvězda ze čtyř je tak trochu z nostalgie toto je totiž jeden z x filmů na kterém jsem "VHSkově" vyrůstal. Parta mladých pubošů prožije dobrodružství s happyendem. V hlavní roli kromě jiných malý Sean Astin, který za cca 15 po tomto filmu bude brázdit středozem s Elijahem Woodem.

Tequila Sunrise (1988)

Tequilový úsvit si pamatuji ještě na VHSce s "bezchybným" dabingem jednoho chlapa. :D

Hvězdná brána (1994)

Po oddychovce universálním vojákovi nám Emmerich otevřel hvězdnou bránu a docela se mu to povedlo i když zrovna sci-fi není můj šálek kávy, tenhle snímek je velice povedený.