Štěstí na dosah (2006)

Film lze shrnout jednou větou: Život je někdy pes.....

Batman a Robin (1997)

Tohle ne, toto se prostě nepovedlo. Stane se. 30%

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Mostow to zvládl relativně dobře. I když je tam už na můj vkus hodně "Bayovských" výbuchů, tak se mi trojka s Arnoldem (narozdíl od čtyřky) hodně líbila. Viděl v kině - 75%.

Expendables: Postradatelní (2010)

Akční oddychovka která neurazí a hlavně jsou tu pokupě všichni akční hrdinové 80tých let v kupodivu slušné kondici. Viděl v kině-75%

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Tak se po záplavě nemastných neslaných komedií opět jedna povede. Pokud se z netuctového příběhu vyšťaví maximum,vznikne z toho tato nadprůměrná čtyřhvězdičková komedie.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

To ne, tohle jsou přesně ty usa komedie které je naprosto zbytečné stahovat a plýtvat místem na HDD, natož za to dát stopade v kině. 30%

Poslední skaut (1991)

Ano , ano další VHS klasika v mizerné kvalitě (aspoň měla český dabing) kterou jsem sjížděl 2-3 týdně a s hláškama jsem potom machroval na základce. Kde ty časy....:)

Šakal (1997)

Bylo by to nošení dříví do lesa, již několikrát jsem zde psal, že ty špionážní thrillery z konce devadesátých let se mi moc moc líbí. (Šerifové, Nepřítel státu apod.) Takže 4 hvězdičky bez uvažování.

Vyměřený čas (2011)

Niccol po Obchodníku se smrtí sazí na jiný žánr a daří se mu to i ve sci-fi. Když si napíšete dobrý scenář se skvělým nápadem a sám si jej za 40 mega USD skvěle zrežírujete, není co řešit. 85%.

Million Dollar Baby (2004)

Gran torino mě chytlo více. I tak ale nadprůměrný snímek!!