Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 9 bodů
Lesh
Lenka Miklíková
Česko
studentka
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Animovaný
Akční
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Gilmorova děvčata
(2000)
Teorie velkého třesku
(2007)
Zoufalé manželky
(2004)
Dr. House
(2004)
Taková moderní rodinka
(2009)
Jmenuju se Earl
(2005)
Simpsonovi
(1989)
Přátelé
(1994)
Beverly Hills 90210
(1990)
Sex ve městě
(1998)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(15)
Hony01
jhsoft
uterox
Lopezka1982
Berixona
Chiperko
Rada
junny
Meikyo
mochomurkaaa
RoleModel
Istr
efcanicka
Plotejnka
Nopi
Časové pásmo bylo změněno