Bill Cosby: Himself (1983)

Inteligentní, zábavné a jako jedna z mála bez vulgarismů.

Enderova hra (2013)

Dobrý sci-fi pro náctileté.

Já, padouch 2 (2013)

Pět hvězdiček za mimoňe, jednu za ten zbytek. V průměru z toho vylezl průměr.

Kapitán Phillips (2013)

Velmi povedený film, ale emocionálně se mě dotýkalo ze 134 pouze posledních 10 minut.

Ptačí úlet (2013)

Jde vidět, že nikdo od nikoho nic nekopíroval, ale zapojil při výrobě vlastní smysl pro humor. A to se v té kopě animáků cení. Vtipné, inteligentní a s dobrým dabingem.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Digitální šaškaráda s hloupoučkýma dialogama, nudným dějem a Gandalfem, který čím dál víc vypadá jako bezdomovec. Snaha vcítit se do základní myšlenky Tolkiena- do boje dobra a zla- ustupuje snaze vydělat prachy za každou cenu. Ten lidsky pojatý příběh skončil s posledním dílem pána prstenů.

Pirátské sítě (2014)

Už dlouho jsem neviděl snímek, který by tak upřímně nakoukl a poodhalil povahu a smýšlení lidí v Africe. A od českého dokumentu jsem to nečekal už vůbec. A i když se to všechno vlastně stalo náhodou, vyšla z toho výborná práce. Díky.

Králové léta (2013)

Celou dobu mi na tom filmu něco vadilo a nevím vlastně ani co. Asi jsem v tom příliš viděl sám sebe.

Honnold 3.0 (2012)

I přes obdiv toho pána, kvalitu snímku, řemeslně dobře odvedenou práci tak musím ubrat jednu hvězdičku. Není to snímkem, ale pouze tím, že poslední dobou je na festivalech velmi málo cestovatelských snímků a čím dál tím více snímků o někom kdo dělá nějaký extrémní sport.

Pygmejové, děti džungle (2011)

Dokument, který nepokládá žádné politické a podobné otázky,pouze ukazuje způsob života lidí, který za pár let zmizí jako pára nad hrncem.