Ali G Indahouse - Film (2002)

Sasha Cohen je v tomto snímku trapný a úchylný retard. Skeče dobrý. Celkově nic moc.

Skyfall (2012)

Dobrý scénář a efekty. Pád Bonda na samé dno, grrrr - to se moc nepovedlo. Průměrný akční film a podprůměrná bondovka

Padlé ženy (2002)

Dost otřesné prostředí a smutná atmosféra. Tím hůře že je to podle pravdy. Po tomto snímku mám na církev ještě horší názor. Fanatické jeptišky a práce (dřina) od rána do večera? bere to dech. Fuj

Klub sráčů (2000) odpad!

Kevin a Perry jsou totální paka (takto začnu já). Je to stupidní ,nechutná a úchylná pakomedie. Až s podivem co může filmaře napadnouta britský humor může zachránit jen Mr Bean. Je to nesmyslná kravina,ale znám osobně minimálně dva lidi kterým se tento výtvor líbí. Zavřít do blázince i s scénáristou a režisérem. Škoda času stráveném u tohoto filmu.

S čerty nejsou žerty (1984)

Z "čertovských" pohádek nejhezčí, a bezkonkurenčně nejlepší. Kemr, Dlouhý a Vetchý jsou neodolatelní a téměř bezchybní Hláška "spadlo ti to Máchale - asi vítr" je jedna z nejlepších z pohádek vůbec. Sympatičtí čerti a zlá, chamtivá macecha se správcem nemají chybu. Je to klasická vánoční pohádka která se neokouká. Navíc poučná v povahách

Ratatouille (2007)

Jedna z nejhezčích a nejlépe animovaná pohádka , která má unikátní scénář. Myšák-krysák Remy a jeho "moula bratr" Emilek jsou roztomilí. Pěkná komedie a prostředí Paříže. Zdařilá povaha protivy a závistivce šéfkuchaře a rozpustilého nešiky kluka. Pixar se vyznamenal dobrou chuť!

Květ pouště (2009)

malá Somálka v poušti po utrpení , které jí zmasakrovala víra v... . Dlouhá cesta a zrada od příbuzné a nepochopení. Obrovská a děsivá skutečnost. Tomuto filmu fandím .Film je plný emocí a naděje. Moderní popelku mohu jen doporučit

Nesvatbovi (2005)

Owen Wilson a Vince Vaughn zaručeně pobaví téměř všechny diváky. Je to jedna z lepších romantických komedií. Christopher Walken nezklamal svým pedantským přístupem. Je to vcelku povedená zápletka a průběh filmu je docela svižný. Film mě nezklamal.