tterez

tterez

okres Praha

12 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Osudový dotek (2004)

  100% tečka.

 • poster

  Pelíšky (1999)

  Znáte někdo lepší českou komedii? Těžko! "Půjde Jindra ven?" "Nikdy, anebo navždy!"

 • poster

  Ctihodný občan (2009)

  Perfektní thriller! Pomsta šíleného génia s excelentní gradací. Gerard k sežrání a závěr neočekávaný! Supr zábava a napětí. 95%

 • poster

  Pearl Harbor (2001)

  K tomuhle filmu mám intenzívní vazbu hlavně proto, že mi evokuje mnohé vzpomínky. Byla jsem na něm v kině prakticky dva týdny po Tmavomodrém světě a absolutně mě zničil. Je to sice nechutně americký, ale příběhy lásky jsou mezinárodní a konkrétně tenhle se mi prostě dostal pod kůži. Viděla jsem to snad milionkrát, a přesto bulim vždy, když se "vyřeší" milostný trojúhelník mezi Kate, Benem a Joshem. Prostě doják a to mi nikdo nevymluví. Navíc taky hudba perfektní - There you´ll be mi přímo mazlí uši. Tak a teď mě můžete sežrat!

 • poster

  Počátek (2010)

  tak jako spadne ta káča na konci nebo ne..? 100%

 • poster

  Sex ve městě (2008)

  Já ty boty, styl, sex a Carrie s jejíma nevšedně trapnýma problémama prostě miluju.

 • poster

  Truman Show (1998)

  Kdo má právo rozhodovat o cizím životě? Nikdo! Ještě teď mam z toho husí kůži. Wau, to bylo lepší než než Vrtěti psem! Budu muset přehodnotit svůj žebříček oblíbených filmů.

 • poster

  Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

  Je to už celkem dlouho, co jsem ten film viděla, a přesto ho mám pořád stejně intenzívně před očima. Celý film byl studený a jistým až arogantním způsobem povýšený, když ale pak došlo na závěr..bylo to na kapesník a kýbl zmrzliny na uklidnění. Je fakt neuvěřitelný, jak se mohlo něco jako holocaust vůbec udát. Nikdy mě nepřestanou kvalitní filmy s touhle tématikou šokovat. A upřímně Chlapec v pruhovaném pyžamu patří podle mě mezi ty nejkvalitnější.

 • poster

  Dopisy pro Julii (2010)

  Nemůžu si pomoct, ale tohle je pro mě jedna z nejlepších romantických komedií. Jednak mám ve všech filmech moc ráda Amandu a taky miluju Itálii. Po půl roku stráveném v Římě můžu říct, že už jí ze srdce nevymažu, takže tenhle filmový pohled na barevné Toskánsko mě pokaždé dostane. Jen ten García tak nějak zbytečně moc přehrává. Ale všechno prominu..všechno!

 • poster

  Temný rytíř (2008)

  Mám ráda ty filmy na komiksový bázi. Batman není výjimkou a Joker dal tomuhle dílu úplně jinou úroveň. Těžko to překonat..

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace