Kill Bill (2003)

Tohle je prostě skvělá nadupaná krvavá akční jízda.Tento film jsem poprvé viděl, když mi bylo 10 a už v té době jsem mi líbil.Kultovka.

Sám doma (1990)

Tenhle film patří ke každým Vánocům.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Proč nikdy Vlk nedohoní zajíce?

Tom a Jerry: Film (1992)

tak tenhle animák strašně miluje zvlášt kvůli zlé tetičce Fíkové.

Americký gangster (2007)

Vynikající dílo zachycujíci život mafiánu v Americe v 70 tých letech.Opět vyýborná režie Ridleyho Scotta, herecké výkony obou titulních představitelů, scénář a také délka přesně vypracovaná na výborný mafiánský film.

Armageddon (1998)

Spousta známých herců v čele s Willisem jdou zachranovat zemi před obřím asteroidem a maj na to jenom 18 dní v režii Michaela Baye, mohlo z toho vzniknout snad něco horšího?

Simpsonovi ve filmu (2007)

Sice se to moc neliší od seriálu ale je to skvělá zábava a pár těch výborných scén, které si v seriálu neužijete tu jsou.

Válka světů (2005)

Tom Cruise není vůbec můj oblíbený herec ale tady se překonal a natočil svižnou akční podívanou, kde jsem se vůbec nenudil.Když jsem tento film viděl, vzpomněl jsem si na spoustu filmů o zániku světa ale proč ne - možná nejsme ve vesmíru sami.90%

Hledá se Nemo (2003)

Miluju tento animovaný snímek kvůli perfektní animaci a především krásnému příběhu a víc už neřeknu.No prostě nádhera

Dívka na koštěti (1971)

Tuhle skvělou českou komedii z pera Václava Vorlíčka miluju.Viděl jsem ji nejmín desetkrát a pořád nenudí a nejlepší scéna je samozřejmě proměnování aut tří pubertálních kluků na útěku před policíí.