Okno do hřbitova (2011) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale většinu českých filmů hodnotí zamindrákovaní pupkáči a nebo brýlatí geekové..Jinak si nedokážu vysvětlit, že plno superních filmů (i tento) je tak zkritizováno...Noa! že nemá umělecké záběry, dokonalý střih atd..má to být mysteriózní horror u kterého se máte bát a to se povedlo...někteří by se nad sebou měli zamyslet a vylézt z černé kopky, ve které bydlí. howg

Yuma (2012)

Konec přetahaný za vlasy, některé scény byly nesrozumitelné. Postoj hlavních hrdinů jakbysmet...Filmové ztvárnění opravdu brilantní, zpomalené záběry, focusy, zachycení okamžiku jedním záběrem. Největší fail, Frankfurt, který se nacházel na Kuřím rynku, ceny v D-sportu přelepené do tehdejších marek...Prostě mi ten film nějak neseděl, na jednu stranu brilantně zvládnuté efekty, záběry atd. a na druhou stranu chyby co se týče aut, míst, oblečení postav. Těšil jsem se, ale byl jsem docela zklamán.

Muži v offsidu (1931)

Čím jsem starší, tím více doceňuji filmy z počátku české kinematografie. Film je zábavný, dobře natočený a krásně koresponduje s knihou od Karla Poláčka. Láska k fotbalu je nesmrtelná.

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Jako pohádka bomba, ale když se na to podívám z hlubšího místa, vidím všudepřítomný komunismus, komunismus, komunismus! Sojka je stará bonzačka, která vše bonzuje Krakonošovi, který je určo v hiearchii UV KSČ nejvýše, Anče je líná, neustále si chodí stěžovat na svého zaměstnavatele, Kuba neustále by chtěl zvedat Anči sukni a Hajný pije každý díl myslivce. Trautenberk chce kupříkladu prodat své ryby, nemůže, Krakonoš mu to nedovolí!. Chce prodávat vodu, nemůže! Voda je prý všech..To jsou trošku manýry bývalého režimu. Trautenberk byl vlastně dobrý kapitalista, který chtěl vše zpeněžit a nepřítel komunismus (Krakonoš atd.) mu házeli klacky pod nohy a co si budem vyprávět..dařilo se jim to:).

Ve stínu (2012)

Na začátku bych chtěl zdůraznit, že film by se měl pouštět jako prevence proti komoušům. Ti co volí komunisty, těm by to měli pouštět vkuse, až by se pomátli. A teď k věci... Film velmi dobrý, na můj vkus sice pomalejší děj, ale za to člověk vše stihl pobrat. Jen jedna dějová linie (což chválím), žádné zbytečné zápletky, Ivan Trojan to zahrál opravdu dobře, až jsem s ním cítil a snad bych se zachoval stejně. Film skončil tragicky, což taky nic jiného se čekat nedalo, přišla měnová reforma, pana kapitána zabili hrůzostrašným způsobem a Československo čeká ještě 40 let tvrdého komunismu. Krásný film, palec nahoru a jsem jen rád, že se znova pouštíme do kvalitních detektivek.

Strážce duší (2005) (seriál)

Nebylo to vůbec špatné, předloha čerpá z knihy od Arnošta Vašíčka, kdo ji četl, nebyl překvapen, spíše naopak. Škoda jen, že seriál obsahoval mnoho počítačových triků, někdy to bylo až přespříliš.

Fantomas (1964)

Výborný film, Funes je vynikající herec, dokáže člověka bavit celé ty dvě hodiny, jeho obličeje, prostě pecka! Jean Marais je playboy tehdejších žen (kdo ví jak to nesly, když zjistily, že je na kluky), bojovník, má šarm a šmrnc. A v neposlední řadě Mylene patří mezi ty nejkrásnější ženy 20 let, dodává filmu onu něhu a zalepuje scény, které by bez ní byly prázdné. Palec nahoru

Pošta pro tebe (2005) (pořad) odpad!

Šlápnutí České televize vedle (dalo by se říci do rokliny s nenažranými lvy). Dobrý nápad, ale realizace stojí za velké NIC! Ester je velmi nepříjemná a pošťák Ondřej se při každém předávání tváří jako mongoloid. Kdybych měl koule, tak se tam přihlásím sám!:D

Pojízdná kantýna (1984)

Výborný režisér, výborní herci...co víc dodat..akrobatické ukázky San Shei Shaolin od Jackiho jsou nenahraditelné..Hned na začátku filmu, když Jackie s Biaoem jdou ze svého bytu a místo aby šli po schodech tak skáčou na střechu italského hokynářství je nenahraditelné a neopakovatelné. Má nejoblíbenější scéna je asi, když Jackie leze na hrad a v rukách dží pouze železné tyček kterýma se zabodává do stěny...a pak Samotný boj vevnitř, krásná ukázka čínského kung fu. Palec nahoru