Plán útěku (2013)

Ta k tady platí jako u většiny akčních filmů : Moc nepřemýšlet. Ale v TV to běželo souběžně s Bony a klid 2 takže volba byla jasná. A opravdu se to dalo 65%

Nadaný žák (1998)

Tož takého malého hajzla bych doma nechtěl. :-)Nejlepší moment filmu je když Iana McKellen pochoduje v uniformě a dostane se do transu.Jinak závěr filmu v nemocnici je možná až moc neuvěřitelný. Vím ,svět je malý ,ale že až takhle malý.

Pojedeme k moři (2014)

Tak čekal jsem nějakou road movie,ale na žádnou cestu vlastně nedošlo.Film to není špatný ,ale hlavně první půle spíše pro děti.

Interstellar (2014)

Tak tady budu muset mého oblíbence trochu zkritizovat.Mám jeho filmy velmi rád a Mementem a Počátkem mě trefil přímo na komoru. Bohužel musím říct ,že Interstellar byl na mě hlavně v druhé polovině přeplácaný až moc. Teorii relativity mám obtíž definovat i normálně,ale Nolan mě to ještě ztížil.Jestli teda to ,že čas beží na víc místech rozdílně znamená relativitu času.Nastudovat slovník mezigalaktických termínů není od věci,jejich tam tolik že jsem měl hlavu jak pátrací balon.A co je horší film mě místy i nudil a to se Nolanovi ještě nepovedlo.Škoda pro mě trochu šlápnutí do prázdna ,příště doufám v totální pecku jako vždy.Zřejmě moje chyba,neměl jsem se znažit Interstellar dokonale pochopit.

Motel (2014)

Něco nezachrání ani Robert De Niro .Ten film mě nějak nesedl spousta zbytečných keců,nelogický scénář a místy i docela nuda .Nikdy více bych to nedal.

Colombiana (2011)

Tak čekal jsem ,že to bude extra stupidní béčková blitka. Ale ve finále to nebylo tak blbé (až na pár momentů) a vcelku jsem se bavil.

Ospalá díra (1999)

Tim Burton a jeho nezaměnitelný rukopis. Jeho filmy se nedají snad s ničím splést. Tohle je další lahůdka.

Spiknutie (2012) odpad!

Tak tady slovenští bratři šlápli do hovna.