Apocalypto (2006)

Pro mě nejlepší Melův režisérský počin .

Sousedská hlídka (2012)

Lehce stupidní.Hned po skončení jsem přepnul na Apokalypto a utvrdilo mě to v tom jaké jsou kvalitativní rozdíly ve filmech napříč žánry.

Ztráta paměti (2004)

. Tenhle styl filmů mám rád ,ale tohle jsem nepobral. Vykonstruovaná složitost děje tady nebyla zárukou kvality.

Nevědomí (2013)

Celkem nudné,zdlouhavé sci-fi.Hlavně tomu chybí náboj a napětí. :-(

Red 2 (2013)

Nemůžu si pomoct ,ale série Red bude pro mě asi vždycky průměrná. A ani hvězdné obsazení to nezmění. :-(

Roznese tě na kopytech (2013) (TV film)

Na truc všem odpadkářům dám plný počet. Za svůj život jsem už toho viděl spoustu ,ale tohle že je odpad? Příjemná oddechovka ,žádný velký umění pro pokrytce . Objektivně za 3.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Nečekal jsem nic a toho se mi dostalo měrou vrchovatou. Krávovina pro děcka ,ale ten začátek nebyl tak strašnej a dokoukal jsem to .Sečteno potrženo nadhodnocené 2 hvězdy. Ale znova už nikdy!!!!

Bratři (2009)

Dobré posttraumatické drama .Viděno na čt2 kam se film výborně hodí.Žádná přehypovaná komerční srdceryvná srajda. Solidní ,spíš nezávislý filmek s nádhernou Natalii Portman .:-)

Pusinky (2007)

Velmi slušné( spíše )drama .Dobré herecké výkony ,kamera i hudba sedí. Tak trochu nezávislý snímek jako dělaný pro ČT2.Klobouk dolů!

Světová válka Z (2013)

Takhle nějak by měla vypadat série Resident Evil. Dobrý film ,ale k dokonalosti ještě něco chybí.