Touha po vraždě (2020)

Je to kokot tento Bruce.. Bruce z 80./90. rokov by tohoto zmrda ujebal reťazov, uvaril a zjedol. Aspoň kvalitné reklamy má na energy kávu

Pottersville (2017)

Maynard by si urcite rozumel s Georgom, aj ked mu chybal Clearenc. Mila jednohubka, ktoru si cenim najviac kvoli odkazom na jeden z najlepsich filmov ktore som kedy videl :)

Waco (2018) (seriál)

Tuto miniseriu by som uviedol ako jeden 5 hodin dlhy film a povinne pustal kazdemu. Obrovsky zazitok, urcite o to vacsi vacsi ked netusite, ako to cele skoncilo. Velmi zle sa mi bude dnes v noci zaspavat. Zo serialovej tvorby je to to najlepsie co som za posledny rok dva videl. Definitivne jeden z najlepsich serialov.

24 Hodin: Nezastavitelný (2017) (seriál)

Môj nick musi o postoji k serii 24 vraviet viac nez dost. Porovnavat Legacy s povodnou 24 nechcem ale musim. Jedine co sa nam zachovalo je real time format, ktory nie je a nikdy nebol az tak real time a stalica, postava stareho dobreho Tonyho Almeidy, ktory je v serialy uplne zbytocne a nema pre dej ziaden zmysel (ale to nevadi, pretoze aj tak Tony je v kazdej epizode asi 3 minuty) - necakajte nejake logicke vysvetlenie ako sa dostal z vazenia, preco uz nie je zly terorista a ake su jeho motivacie a podobne... Legacy sa snazi byt povodnej 24 ekvivalentom, avsak k dosiahnutiu tohoto ciela si tvorcovia vybrali nespravne chodnicky. Opakovanie a vykradanie dejovych linii (aj tych dobrych ale aj zlych - unos manzelky, prepad CTU, zradca medzi vysoko postavenymi, zmrtvych vstanie hlavneho zaporaka) je na dennom poriadku, vyber hercov je okrem Mirandy a Coreyho uplna katastrofa a nadviazanie nejakeho puta medzi hrdinmi a divakom je velmi problematicke... ktokolvek z nich vratane Erica by mohol zomriet a bolo by mi to uprimne jedno..jednoducho postavy su zle napisane a hlavne Corey i ked sa snazi a je dobry herec ako lead actor to zatial vo svojom veku nezvlada... vsetko je zial podtrhnute velmi nizkym rozpoctom, ktory sa podpisal pod akcne sceny, ktorych je malo a su zle natocene, efekty a dokonca i masky (Bin Khalid) su smiesne (pouzitie CGI vrtulnikov a podobne) dokonca i hudba je v mnohych pripadoch recyklovana a pouzita z predoslych serii.. Aby 24 mohla fungovat dalej a mat uspech, je nutne aby sa tvorcovia zamysleli a uvedomili si, ze serialova tvorba sa od cias 24 velmi posunula a ze to co stacilo pred 10 rokmi dnes v dobe serialovej renesancie nestaci... navyse podla ratingov, ktore boli naozaj smutne, to vypada ze Legacy pre season 2 obnovene nebude... 40%

Dallas 63 (2016) (seriál)

Po úvodných skvelých dvoch dieloch ide logika a kvalita každou pribúdajúcou minútou rapídne dole. Dejové mrtvice pribúdajú a človek sa prestáva sústrediť, pretože premýšľa nad tým aký idiot písal scenár a čo ho nútilo napísať konkrétne scény tak ako ich napísal... zo začiatku som priadol, ale po 6 epizóde mi je jasne, že túto hlúposť už nič nezachráni. Update: Posledný diel bol geniálny! ***

Zatracený (2015)

Krásny film a výborný western. Kiefer a Donald sú silní. Dlho som na tento film čakal a je mi ľúto tých nízkych hodnotení. Je snáď jednoduchý scenár chyba? Réžia je skvelá, kamera je skvelá, hudba príjemná a herci až na Demi excelujú. So what is this about?

Méďa 2 (2015)

There are no chicks with dicks! Only guys with tits. Google it you black cock!

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

2:1 v prospech klasickych Star Wars. Klady predosleho dielu su vyuzite a vytuningovane v E VI viac ako som mohol cakat. Hercom pribudanim rokov pribuda aj charizma a mozem povedat ze ustrednu trojicu som si velmi oblubil. V komentari na E IV som zatratil princeznu Leu co by to obludu, za co sa teraz hambim, pretoze "herecky vykon" ktory podava v legendarnom outfite sa mi ako zlatemu clenovi zvrhlejsieho pohlavia celkom pacil. E VI ma ale najviac zaujala a potesila stretom Luka s Vaderom co povazujem za jeden z najlepsich momentov starej sagy. Vsetko to dobre ostatne nema zmysel uz omielat. Kazdopadne zavrsenim trilogie chapem ten hype.. Hor sa na novu!

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Porovnavanie Epizody IV s Epizodou V je ako porovnavanie exkrementu na dne toalety a citronoveho cheesecaku. Mame tu niekolko aspektov, ktore robia V kvalitnejsiou. V epizode IV dominovali efekty a hudba, v V dominuju niekolkonasobne viac, navyse sa herci posnazili a su sympatickejsi aj ked neviem ako to je mozne, na scenari sa tiez zapracovalo viac(kedze oproti E IV ma film dej a dokonca aj nejake tie shocking momenty), dialogy su zabavnejsie a film ako celok a ako blockbuster plni ocakavane atributy. Epizoda V ma naozaj bavila. 75%. Stale ale nerozumiem ako mohla tato jednohubka urobit taku velku dieru do sveta.