Lůno (2010)

Nudne, neprijemne, zle. Umelecke? Kde? Nesympaticka zostava hercov, okrem hlavnej protagonistky, zasadena do neprijemneho, depresivneho prostredia. Samozrejme hodnotim subjektivne, ale nesadla mi ani minuta tohoto filmu.

Dokonalý smysl (2011)

Ochromujuce! Nevidane silny emotivnu zazitok. Eva Bohyna like always ;)

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

1. hviezda za efekty a masky, ktore aj v roku 2014 su velmi kvalitne. 2. hviezda za vybornu hudbu. To ostatne nie je podla mna hviezd hodne. Prvych 15 minut dokonale definuje teoriu relativity a vseobecne cely film je niekolko nasobne dlhsi ako je uvedena stopaz. Dokonala filmova agonia s necharizmatickymi a nesympatyckymi hercami pocinajuc umastenym Lukom, nesympatickym Indym a katastrofalne hnusnou princeznou, vystupujucimi vo filme, v ktorom absentuje dej a zabava. 30% s odretymi usami.

Pot a krev (2013) odpad!

Mr. BighShot Bay. Bayova tvorba mi je odporná a absolútne proti môjmu gustu, toto ale pán Bay posral na plnej čiare. Nehodnotím film ako taký, ktorý je ako jednohubka celkom pozerateľný, no na viac ako 2* odo mňa nie. Čo zráža do odpadu moje hodnotenie, je štýl akým bol film "podľa skutočnosti" natočený. Je to kurevsky bezohľadné voči tým, ktorí si to naozaj zažili a prežili, o to viac bezohľadnejšie voči tým, ktorí to neprežili. Prečo sú tie doslovné monštrá vykreslované ako partia vtipných sympaťákov? Prečo je vo filme 2 krát spomenuté, že príbeh je natočený podľa skutočných událostí, keď polovica udalostí vo filme absolútne nekorešponduje so skutočnosťou? Prečítajte si o Lugovi na internete a uvidíte o čom hovorím. ODPAD Bay je KOKOT.

Dogma (1999)

Vyžíval som sa v zosmiešňovaní a spochybňovaní katolicizmu a vo vytíkaní dier a nelogickostí, ktorými prekypuje. Vyžíval som sa v ženskom jeblom bohovi, a v myšlienke čierného Ježíša. Ešte viac som sa vyžíval v myšlienke ako nasratí museli byť tvrdí zastancovia katolicizmu a predstavitelia církve. Fakt ale je, že tam to končí, tento film je pičovina, nevtipná, nudná a zlá. A pár monológov ho nezachráni pred mojim zavrhnutím. 20% Nikdy viac, agónia pozerať.

Gravitace (2013)

Už len fakt, že sa jedná o jediný film v ktorom mi Sandra nežerie nervy je dôvod dať 5 hviezd. Jediná škoda, že sa nedá dať o 5 hviezd viac, pretože tento film je neskutočná jazda. Neviem či by som si ho vedel vychutnať tak isto aj v TV, ale v kine to bola bomba. Je síce pravda, že dej je slabší ako slabý, ale intenzita emócií je dostatočný kompenz. žálúdok na vode, motanie hlavy a uhýbanie sa v sedačke v kine mi žiaden film ešte nedal, nehovoriac o úrovni dojatia. Navyše úžasná hudba, skvelý hrdina George, kurva dosť vychvalovania! 100%

Taxikář (1976)

Pozeranie tohoto filmu bola pre mňa agónia, Teraz si uvedomujem, že Taxikár nebol ani taký zlý, vlastne nebol vôbec zlý. Ale prostredie v ktorom sa odohrával, bronx, kurvy, pasáci, drogy mi nesadlo. Čo mi však nesadlo vôbec, je sociopat De Niro, s ktorým som nedokázal ani minútu z filmu sympatizovať. Druhá projekcia u mňa neprípada absolútne do úvahy. Aj keď finálna prestrelka bola celkom lahodná.

Tenkrát v Americe (1984)

Najsilnejší filmový zážitok, ktorý som kedy mal. Krásny film o nie až tak krásnom živote. Výborný DeNiro, ktorý sa u mňa dostal do topky hlavne kvôli tomuto filmu a vynikajúci James Woods, ktorému chýba viac väčších rolí. Teším sa na deň, kedy si túto 4 hodinovú krásu zopakujem

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Season 1 - 90%, Season 2 - 60%, Season 3 - 40%, Season 4 - 10%