• Fantasy

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Co na filmu miluji nejvíce je Martin Freeman, v roli Bilba je výborný. (A také Gandalf a Balin a Kily jsou výborní) Dobrá část s Obrama, Bertou :D PS:Málem jsem zapomněl.... Dobrý jsou hlubiny, u těch jsem se náramně bavil...Musím přiznat že mě v Hobitovi ani ta (extrémní) přehnanost vůbec nevadí, nevím proč, ale je to tak. Nakonec to však byla velká sranda, která mě opravdu bavila.1* musím dát automaticky za návrat do Středozemě, do světa který mám tak RÁD! ..........................TAK TO CHODÍ U NÁS V HLUBINÁCH!!!!!!!! Přes veškeré chyby který film má musím dát nakonec 5* Koneckonců něco takového tu zase dlouho nebude. A konec konců nejlepší díl, téhle trilogie.!

Kontakt (1997)

Film je opravdu moc dobrej. Možná je na mě až moc dlouhej, a hlavně to pro mě nemá zase tak velký DOPAD!! Ovšem je to skvělej film, kterej možná časem vytáhnu na 5*.

Batesův motel (2013) (seriál)

Ač dávám nerad 4* seriál měl pár dobrejch postav jako třeba Norman, a především Emma... A hlavně dobrej příběh. Ovšem zase jsem čekal víc, jsem zvědav jak na tom bude druhá série, konec první byl dobrej :D

Hrdinové (2006) (seriál)

Seriál to není špatný no... Ovšem já mám nejradši příběh Hira a Andyho... ty zbytky jsou taky bezva, ale radši bych měl Heroes jen s Hirem :D ... Nikam moc to nespěje a je to sci-fi které není moc dobrý...bohužel!

Insidious (2010)

Chtěl jsem dát 5* ale nakonec jsem dal 4* (SILNÉ) ... Prostě mě to bavilo, mělo to fakt dobrou atmosféru, skvělou hudbu... :)))

Hostel (2005)

Moc se mi líbila první půlka,...film je brutální... některé scény v tomhle filmu až děsivé.. radši mám ale 2 díl, o něco.

Spider-Man 3 (2007)

Good ..... !! Síla tohodle dílů je v černém Spider-Manovi....jinak nejslabší díl téhle trilogie.