• Fantasy

Iron Man 2 (2010)

Klidně bych to viděl i na 3* za opravdu dobré akční scény... Nejlepší pro mě byla rozhodně bitka dvou Iron Manů před Afterpárty... No ale prostě, největší chyba je ve mě a v tom že už moc Marvelovky nemusím a tak mě prostě filmy od Marvela nebaví.

Machete zabíjí (2013)

Těším se na Trojku... Na VESMÍR ! Slabší o něco než 1 díl.

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

První díl byl dobrý. Dost mě to bavilo. Bylo to napínaví (nemluvě o útěku z vězení)... Dost se těším na druhý díl, a doufám že bude stejně dobrý.

Pupendo (2003)

Bohužel nemůžu dát víc než 2*... Film mě nijak nezaujal... musim přiznat že je velmi kvalitní, ale co se příběhu týče ?? Ten mě moc neohromil (Pelíšky mi přišlo o DOST LEPŠÍ)... Ale za pár dobrých scén ty 2* nakonec dám :)

Saw 3 (2006)

3 díl beru za závěr... Čekal jsem fakt moc, a to jsem taky dostal !! Sice je film někdy dost ambiciozní, a dokonce i dost tupej, (je jen pár takových scén), ovšem není vůbec špatnej. Dopadlo to prostě dobře.... A jako i u jeho předchůdců má film opět, VÝBORNÝ KONEC!! :DDDD Třetí nejlepší díl. Závěr první části..!!..

Saw 2 (2005)

O dost brutálnější... Více postav.... Geniální vrah.... Stejně jako u 1 dílu, i 2 díl má skvělí konec!! Darren Lynn Bousman nesklamal... Jigsawa mam v tomhle díle fakt rád, dokonce jsem mu i trochu fandil... Prostě jednoduše dobré pokračování, které rozhodně nezklamalo. :DD Ba naopak... Druhý nejlepší díl!

Saw: Hra o přežití (2004)

Pro mě rozhodně skvělí film od Jamese Wana, musím říct víc než skvělí. Film je napínaví, nenudí a má skvělí konec za který jsem musel hned o hvězdičku přidat :) prostě mazec.... Nemam slov, film který se prostě povedl!! Rozhodně nejlepší díl!