Příběh žraloka (2004)

Normální animák, který nezaujme a neurazí. Pro sobotní odpoledne, nebo nenáročný večer ideální.

Já, robot (2004)

Při první shlédnutí jsem byl zklamán. Těšil jsem se na pořádnou dávku akce a to, co se mi dostalo mi nestačilo. Při dalších a dalsích shlednutích se mi film líbil víc a víc. Pochopil jsem o čem to je a prostě mě to vzalo. Užíval jsem si scény, kde se objevuje Shia LaBeouf, protože mám toho kluka opravedu rád a určitě o něm ješte uslyšíme.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Tohle je jeden z filmů, na které se můžu dívat snad stokrát a neomrzí. Kevin James mě bavil a jeho tančení taky :).

Talentovaný pan Ripley (1999)

Nejspíše jsem nepochopil podstatu tohoto filmu .... ale to nevadí :). Matt, jakožto docela příjmený psychopat se mi líbil a zhruba v době, kdy jsem se začal dívat na tento film objevil jsem herce Juda Law o kterém jsem do té doby neměl skoro ani páru.

Legenda o slavném návratu (2000)

4* za velice dobrého a příjemného Willa Smitha ... bohužel Matt mi do tohoto filmu prostě nedl, sorry Matte.

Bratři jak se patří (2003)

Tenhle pohodovej film se mi líbil a vzal mě za srdce. Nasmál jsem se. To je obhajoba mého hodnoceni :).

Eurotrip (2004)

Normální úlet film, kteří nejspíše dělali lidi, kteří nikdy v Evropě nebyli a nebo byli a všechno tak šíleně přehnali, až to místy hezké nebylo. I když musím uznat, že u jejich návštěvy Bratislavy jsem se náramně bavil :).

Kletba bratří Grimmů (2005)

Proč, proč, proč, proč?? Proč do toho Heath Ledger šel, proč do toho Matt Damon šel? Nevím čím to je, ale tento film mi absolutně nesedl. Nudil mě, nelíbilo se mi zpracování a ani přenádherná Monica Bellucci to nezachrání.

Agent beze jména (1988) (seriál)

První Bourne, kterého jsem viděl a prostě mě nadchnul. Nedá se sice srovnávat s celovečerními film s Mattem Damonem, ale tohle má prostě také něco do sebe.

Wanted (2008)

Výborný film s mým oblíbencem Jamesem MvAvoyem. Škoda jen te vyzáblé Angeliny Jolie.