Pokoj 1408 (2007)

Sice horory vůbec nemusim,ale tohle se mi fakt libilo. Jen mi prisla uplne zbytecna ta cast s tim, kdyz si uvedomi ze se mu to vlastne zda a ono se mu to vlastne nezda ( kdyby se nevratil zpet do pokoje, tak bych si rekl, ze to je totalni blbost, ale diky konci ...)

Útěk z vězení (2005) (seriál)

první série úchvatná, druhá serie slabší, třetí série vypadá zajímavě, jen se bojím, že mě ničím nezaujme, ale famoznost první série zajišťuje tomuto seriálu tak vysoké hodnocení ;)

Interview s upírem (1994)

Tenhle film ve me vyvolava vzpominky. Vzpominky z mladi. Kdyz jsem jej videl poprve (to mi bylo tak 8) tak sem videl opravdovy skvost. Louis byl pro me obeti, Lestat byl pro me zlem, cirym zlem. Ty postavy jsem vnimal jako zive bytosti. Nemel jsem paru, ze Louis je Brad Pitt, Lestat ze je Tom Cruise. Dokonce i malinka Kirsten Dunst mi pripadala jako panenka z pohadky bez citu. K tomuto filmu mam silne citove pouto. Je to jeden z mala filmu, kdy se divam na postavy jako na tehdy zijici "lidi" a ne jako na herce, kteri hrali i jinde.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

5* za to ze je to proste naruto. jinak bych dal 4. jasne, vlece se to, ale jinak to asi nejde. mangu mam taky radeji, ale musime si priznat, ze ta se taky vlece - boj jirayi s painem, sasuke vs itachi. A co se tyce komentare Makkyho - je to nazor nezasvetseneho a tudiz je naprosto bezcenny. vsichni vi, ze manga a anime neni jen pro 10ti lete, nekdy bych je zpristupnil az od 18 :).

Rande měsíce (2006)

Obycejny film vhodny na sobotni odpoledne na TV Nova. Dane Cook ale velice prijemny herec.

Ghost Rider (2007)

Tak jako podivat se na to dalo. Nejak zvlast jsem netrpel. Na Evu Mendes byl pohled hezkej :).

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Krasne, nadherne, uzasne, velkolepe, proste mlask. Jedinne co mi vadilo, byly prilis nahlas pustene "bedynky" v kine :).

Cesta bojovníka (2007)

Vizualne hezke, ale to je vse. Herecke vykony slabe, scenar taky.

Horší už to nebude (2006)

Perfektni komedie a drama v jednom. Ja si rikam, ze vsechny napady na filmy uz musely byt vycerpany (a proto se snad toci trapne remaky starych filmu a nebo se stare filmy vykradaji), ale filmy tipu Stranger than fiction, Fountain, Memento ... me usvedcuji ze lidska fantazie nema mezi.

Velkej biják (2007)

Lidi, co delate?! Vzdytz je to vtipny, jen se to asi musi pochopit :).