Saw 3D (2010)

3 hvězdičky že už tohle ukončily :)

Where the Hell is Matt? (2008)

Video by nebylo tak skvělé jak řekly všichni ostatní,kdyby tam nebyla ta muzika.Bohužel tam je a to je dobře.Dávám Mattovi 5*

Živí mrtví (2010) (seriál)

První seriál na Zombie epidemii , který mě chytl . Teda alespoň já vidím první seriál v tomhle tématu . Pilotní díl byl neuvěřitelně skvělý a seriá mě chytl , hned po pár minutách , jenže .. Pár dílu to kolísalo dolů , ale nebylo to zas tak zlé . (první série 5*****) .Druhá série se o něco zlepšíla a též dávám 5 hvězdiček a hlavně za poslední díl této série . Nemohu se dočkat na 3 sérii .. Jůůůů Jasných 5

Modrý blesk (1999)

Logan neboli Martin Lawrence.Skvělý film s pár hláškami,kterým jsem se zasmál.Pár akčních momentů,které stály za to vidět.Kdyby Lawrence nebyl dobrý herec tak bych musel dát o * méně,ale nestalo se ****.

Lovec policajtů (2001)

Pááni..Konečně ten pravý Segal.Film má mouchy,ale který ne?Když k tomu přičtu že Segal je skvělý herec a pár dobrých hlášek,Segala na motorce tak to všechno sedí do hromady.Ještě konečná bitva kde Segal opět vyhrává.Kdyby kdyby ještě Segal natočil nějaký dobrý film..Musíme doufat *****