Legenda o slavném návratu (2000)

Nemohu si pomoc , ale kde hraje Will Smith , tak ten film se mi vždycky líbí . Asi to bude tím , že je to můj nejoblíbenější herec . No nic . Zpátky k filmu . Stačí mi jedna věta , abych tento film ohodnotil . Robert Redford natočil neuvěřitelně nádherný film s nádherným prostředím .

Marley a já (2008)

Neuvěřitelná rodinná komedie , která vždycky potěší . Je to pohodová komedie , když nevíte co si pustit a když si vyberete tenhle film , tak určitě nebudete litovat že jste si vybrali špatně . Když si ho pustíte jednou , určitě ještě jednou za váš život ho uvidíte . 90%

Kdo přežije - Guatemala (2005) (série)

Nejlepší Show , která kdy existovala a ještě pěkně dlouhou dobu tomu tak bude . Režiséři budou mít sakra moc hodně práci , aby musely svrhnout tuhle show z trůnu . Zaslouží si to víc než jenom 5 hvězd !

Těžká dřina (2011) (pořad)

Nepovedlo se , prostě ne a ne . Je mi líto že místo Dirty jobs , dala prima cool tuhle ptákovinu . Chybí mi Mike Rowe .

Zrcadla (2008)

Film jsem viděl před rokem , ale nějak jsem ho zapomněl ohodnotit . Tak jsem si ho spustil znovu a i po druhé , nejsem zklamaný . Myslím že Kiefera Sutherlanda jsem neviděl v jinačím filmu či seriálu kromě 24 hodin a tady obstál též výborně . 4 hvězdičky (85%)

Piraňa 3D (2010)

Zkrátím to - Skvělý film , který mě potěšil , ale konec mě sklamal . Ikdyž oproti předešlým dílům , tohle má navrch . Dávám jen tak tak 4 hvězdičky (70%)

Futurama (1999) (seriál)

"Potřebuji dýchání z ust do zadku" Serial nemá chybu , některé díly jsou slabší než ostatní , ale v každém díle jsem se alespoň jednou zasmál . Matt Groening je prostě skvělý , že dokáže udělat skvělé seriály , která bývají v TOP .

Dexter (2006) (seriál)

Existují opravdu zlý vrahové , na které policije nemůže . Kvůly tomu , zde máme Dextera . Perfektní serial , každý díl neměl chybu . Shlédnuto pouze v AJ

Úsvit mrtvých (2004)

Ach .. Vždycky mi je líto jedné věci , když se dívám na tento film .. Proč jich není více :( .. Skvělá zombie akce a už od začátku nám film ukázal " Kdo je tady pánem " . Na tento film nikdy v životě nezapomenu a teď mě omluvte . Dostal jsem chuť na Left 4 dead .. Peace

Sedm životů (2008)

Perfektní film , který sem viděl pouze 2x ale i tak si ho pamatuji pořád dobře . Zase , to stejné jak u ostatných filmů , kde Will Smith hraje . Perfektní hlavní role , která byla bez chyby a k tomu Woody Harrelson , který si zahrál v Zombielandu . Myslím , že si ho brzy pustím znovu .