Já, legenda (2007)

Já , legenda .. Neymslím sebe , ale k věci . ^^ Už podle mého hodnocení , můžete zjistit , že se mi tenhle film strašně moc líbí . Můj oblíbený herec Will Smith dokázal utáhnout skoro celý film sám a to je pro mě veliké plus . Je pravda , že původní konec by byl mnohem lepší , ale .. To už se nezmění .

Saw: Hra o přežití (2004)

Saw . Tss . Co k tomu dodat ? Perfektní film na hezký večer . Tento film mi doporučil známý a musím uznat . Že mi dal skvělý tip . Originalita tomu nechybý a díky filmu , jsem poznal nového režisérá , který byl pro mě duch . Až do teď a saw nyní leží na poličce mých oblíbených filmů .

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Děti , budu vám vyprávět neuvěřitelný příběh . Příběh , jak jsem poznal vaši matku .. A je to opravdu legen .. počkej si a nejspíš tě nepřekvapí co bude dál , ale je to tak .. dární .. Seriál je Legendární !

Simpsonovi (1989) (seriál)

Myslíte že už nic šílenějšího být nemůže ?To se pletete . Znám všechny díly a každý jsem viděl několikrát . Tuhle žlutou rodinku prostě miluji .

Mlha (2007)

Tak.. Dneska píšu komentář k mému oblíbeného filmu a musím uznat , že Frank Darabont je jeden z nejlepších režisérů . Jeho filmy mě vždycky pohltí a nedokážu se jich pustit . S herci jsem byl maximalně spokojený a co více říct . Takové filmy by měly vycházet častěji ..

Faktor strachu (2001) (pořad)

!!!FEAR FACTOR!!! Snad první reality show,která mě zaujala na tolik,že nemám ani slov.Každý den se na TV Prima Cool dívám.Málo dílů jsem vynechal a tahle "verze" se mi líbila více než ta z UK..Je to zábava co lidé pro peníze udělají.Je zajímavý co lidi snědí za peníze..Tak kdo by nechtěl 50k dolarů?? :P za 4* a přemýšlím o 5*

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

-Rozpočet $52miliónov-Tržby USA $164,615,351-Tržby Celosvetovo $352,114,312-Takže Steven Spielberg zabodoval,ale teď opravdu..Film se mi strašně líbil,herci byly úžasní. "Lehký" film by se to dalo nazvat.Film není aby jste přemýšlely,ani aby jste se nudily..Taková oddechovka s vysokým hodnocením..------------- Leonardo DiCaprio a Tom Hanks.Dva !dobří! herci byly na plátně opravdu vynikající. Spielberg má opravdu skvělé filmy a další nás jenom čekají..Terminál,Válka světů,ZVR,Jurský park,Indian Jones,Čelisti..Je toho prostě moc a ještě přibydeš..

Počátek (2010)

Tak kdebychom začaly? -Rozpočet $160miliónov-Tržby USA $287,162,351-Tržby Celosvetovo $773,562,351 WoW tak to bylo něco . Dámy a pánové rychle stahujte , kupujte a choďte do kina a budete mít zážitek na celý život . Film jsem viděl 4x a myslím že to nebyl konec . Herci jako Leonardo DiCaprio jako Cobb , který byl ve své roli jako obvykle skvělý . J. Gordon jako Ariadne , Tom Hardy jako Eames a Ken watanabe jako Saito a mohl bych pokračovat ještě nějakou dobu dál . V tomhle filmu je těžko říci,který herec byl nejlepší . Christopher Nolan jako tvůrce Temnýho rytíře , nebo Dokonalého triku zase zabodoval . Myslím si že tenhle režisér zaboduje ještě víckrát...

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (2007)

Takže..musím to vydýchat.Týden jsem měl ten film stáhlý,ale po komentářích tady na csfd jsem vůbec neměl chuť se na něho podívat.Nakonec jsem se překonal a jedním okem se na film díval..Už vím co znamená filmová noční můra.Ani jsem se nedokoukal do konce.Prostě jsem se nevydržel dívat na takovou slátaninu.Herci co byly obsazeni ve filmu nebyly nic moc a jinak všechno ostatní šlo do kytek.. 1* jen tak tak..

Vražedná hra (2008)

Obyčejná hororovka..Herci nebyly zrovna nejlepší,ale nápad s "dětskou hrou" byl skvělý..U tohoto hororu jsem byl pořád v pozoru,takže v sobě zase něco měl..Myslím,že kdyby chytěli,tak z tohoto filmu mohl vzniknout skvělý snímek,který by ukázal světu co je zač..Bohužel,bohužel..3*