Sousedi 2 (2016)

Dvojka po americkém způsobu, stále trapná a stále napodobující jedničku. Za mě 2* protože párkrát jsem se zasmál, ale nic víc.

Přirozený talent (1984)

Jak říká ,,golfista,, Robert Redford ve své životní roli! Nejlepší film o baseballu a možná i nejlepší co se týče sportovního prostředí. Ještě několik hodin po skončení, jsem byl naprosto unešen.

John Q. (2002)

Útočník žádající o výkupné, který dobrovolně pouští své zajatce a ještě se o ně stará a promlouvá jim do duše. V tomto filmu nelze Denzela nemít rád

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Neskutečně reálné. Tímto souslovím bych to shrnul. Film je celou dobu strhující a když si myslíte, že si dává Michael Bay oddech, přijde nějaká BOMBA!! Tak jak on to umí. Za mě sladkých 5 hvězd.

Diagnóza: Šampión (2015)

První film o sportu kde sport odsuzují - alespoň co jsem já zhlédnul. Zajímavá pointa, až si budete myslet, jak je mohou dnes nechat hrát...

Správní chlapi (2016)

Jedním slovem oddychovka. PS: nejlepší scéna je ta na záchodě ;)

Stážista (2015)

Anne Hathaway ? Ano tu můžu, a co více ještě morouse De Nira v roli až moc hodného důchodce - konečně hraje roli odpovídající jeho věku. Film výborný, vtipné to bylo a dokonce i zajímavé. Doporučuji zhlédnout v jeden unuděný den :)

Crazy Joe (2013)

,,Stathamovky,, miluji, jenže tady byl scénář až moc naivní než-li obvykle. Dokoukal jsem, bavil jsem se u jeho akčních scén, ale nic více. Proto nudné 2*.

Méďa 2 (2015)

První díl 4*, druhý díl 2* - to mluví za vše. Jako samostatný film bych to bral, ale jako pokračování skvělé jedničky ne.

Smrt a život Charlieho St. Clouda (2010)

Klišé? ANO. Ale šikovně podáno. Klasická klišé zase tolik neotravují, pokud si to pustíte s očekáváním oddychového večera s manželkou. Zac Efron se nám vyklubal v chlapa a hezky si poradil s touto rolí smutného a trochu bláznivého Charlieho.