Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Divím se, že jsem jen hodnotil, ale nekomentoval. Tento film je pro mě něco úžasnýho. Už ani nespočítám, kolikrát jsem ho viděl a pokaždý si najdu něco novýho, co mě rozesměje na takovou úroveň, že to asi opravdu moc filmů nedokázalo :) Za mě skálopevných 5* a URČITĚ, ROZHODNĚ A NEOCHVĚJNĚ DOPORUČUJU

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Já si za sebe myslím, že dvojka se tentokrát podařila líp, než jednička. V jedničce rozhodně bylo to kouzlo, že člověk Ace neznal a nevěděl, co kde od něj může očekávat, ale ve dvojce tu dávku vtipu ještě víc nasolil a celej film je jeden velkej vtip. Ani tady nemůžu říct, kolikrát už jsem to viděl :D Za mě neotřesitelných 5* a BEZ VÁHÁNÍ A VŘELE DOPORUČUJU

Addamsova rodina (2019)

Mě se to líbilo. Nebyla to kdo ví jaká hitparáda, ale bavil jsem se. Navíc, když člověk slyší hvězdy typu Chloe(ta byla mimochodem epesně chladná), Charlize a Oscar Isaac(ten válel taky skvěle). Asi nešlo moc novýho vyloupnout a tak z toho, co šlo, dali tvůrci hodně pozitivního. Možná šlo trochu víc, ale je otázka, co by to přineslo a jestli by to nebylo až moc nucený a přelácaný. Já to bral jako lepší nadprůměr. 70%, takže 3* a DOPORUČUJU

Akční park (2018)

Pokud předlohou pro film, byl skutečný Akční park, tak si myslím, že nemohlo dopadout nic jinak, protože na tu dobu(kdy se hlavní děj odehrává), nešlo udělat nic spešl moderního a pokud se podíváte na to, že si ten park stavěla banda sama, tak ani nic víc neočekáváte. Johnny už vypadá opravdu sešle a to v některých scénách až rušilo mojí pozornost, protože jsem se zaměřil na to a tak nějak z poloviny vnímal zápletku. Ale na druhou stranu, zhostil se toho po svým a všechny Jackassácký scény jsou parádní. Je tam i dost jiných vtipných chvil, který film drží nad vodou, aby neše úplně ke dnu. Za mě průměrný 3* a DOPORUČUJU

Alenka v říši divů (2010)

Oživení knížky je suer. Samozřejmě, má to svoje mouchy, něčem se to musí lišit, ale neni to až tak špatný. Srdcová královna v podáníHBC je naprosto úžasná. Johnny Depp si taky našel svojí roli. Celkově to působí honě pohádkově a ztrácí o tu 100% Burtonovskou atmosféru. Ale ať tak nebo tak, za mě pěkný 4* a DOPORUČUJU

Aliance (2016)

Tak tohle je na úrovni Rezistence. Snaží se vymyslet další možnej průlom děje, ale už to jen jede na ději a příběhu. Je škoda, že takovejhle potenciál nevyužilo ani druhý pokračování. Pořád to neni až taková hrůza, ale pro to jak je to fádní, to lepší hodnocení mít nemůže. Člověk se až chvílema bojí, že se rozjíždí další telenovela a že hlavní hrdinové jsou nejspíš nesmrtelný a všemocný. Holt tady se už i staví hlavní postavy před udržení plnohodnotnýho příběhu. Takže za mě 2* a pořád DOPORUČUJU

Alita: Bojový Anděl (2019)

A mě se to líbilo, ne že ne. Měl jsem strach, co z oho vznikne, v dnešní době digitálních masáží a sci-fi megaboomů. A vzniklo z toho něco, co je samostatný, na ničem nezávislý a přitom si to jede parádně. Rosa Salazar to celý parádně táhne a její roztomilost i drsnost jsou prostě parádní. Christoph Waltz taky zaválel a byl zvolenej dobře. Nevím, jestli by měla vzniknout sága Ality, ale druhej díl si to určitě zalsouží. Za mě 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU

Amazing Spider-Man (2012)

Když už si zvyknete na, podle mě, vyrovnanou vlnu Spideyho, v podání Tobeyho Maquiera, tak nacpou novou tvář. Změní způsob nákazy a přeměny a hrajou to hlavně na efekty. Tohle už je pro mě moc plácání na jedno téma. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Asi jako jednička. Snaží se ohromit efektama a vycucává to poslední možný z nečeho, co už je probraný několikrát tam a zpět. Ani efekty to nezachrání. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU

Ambulance (2022)

Bay je tu cejtit z každý chvíle filmu a to je to, co ten film drží nad průměrem. Jinak to nemá moc novýho co nabídnout. Podívaná fajn, akce dobrá, přestřelky věrohodný, ale je to taková klasika, co potěší, neurazí, ale ani neohromí. Je to film, na kterej se člověk koukne klidně znova a ví, že ho čeká relax. Za mě silný 3* a DOPORUČUJU