Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Dlouho jsem čekal, než se podívám na Ramba 4 celýho. Viděl jsem dřív pár kousků, spíš náhodně a ani jednou mě to nechytlo tak, abych se k tomu posadil. Když jsem se teda už dohnal ke shlídnutí celýho filmu, nečekal jsem nic. A kupodivu ani nic nepřišlo. Pokud se člověk k tomuhle filmu posadí, jako naprostej neznalec Ramba, tak mu ten film asi přijde jako béčkový dílko. Když to srovnám s předchozíma dílama, tak je pravda, že ta stejná myšlenka se pořád opakuje a to "zabít co nejvíc lidí, mít jen pár škrábnutí a chlístat litry a litry umělý krve". To tenhle poslední díl splňuje nadmíru. Pobíhá tady 60ti letej dědek, kterej kupodivu pomlátí přes 100 vojáků a nakonec se drží jen za rameno, kde má škrábaneček, od odražený kulky. HALÓÓÓ... Pokud čekáte jen řežbu, tak si to užijete. Pokud čekáte něco duchaplnýho, tak je to jen škoda času. Dávám 2* za ukázku střelby a demolice sniper dělem Barrett a za pěknou přírodu. Jinak za mě NE a NEDOPORUČUJU.

Máma mezi Marťany (2011)

No nevim, jak ostatní, ale já si tuhle kravinku fakt nadmíru užil. Je to plný bezvadných hlášek, vtipných situací a celkově je to vážně dost vtipná pohádka. Právě ten humor kompenzuje to, že graficky je to jednodušší, ale já u tohohle dílka vydržel bez problémů až do konce a klidně si to pustím ještě jednou. 4* jsou akorát. Možná bych dal i 4,5*. Určitě neváhejte a shlídněte. Nečekejte digitálně promakanej film, jako třeba Toy story, ale srandy kopec slibuju. Za mě určitě jo a DOPORUČUJU.

Speciální jednotka (2011)

Hodně zajímavě dělaný akce, spojený s taktikou. Reálný zvuky střelby jen silně podporujou už tak silnej zážitek. Kdo by čekal, že bude vadit, francoužština, tak bude mile překvapenej. Je docela úleva vidět takhle kvalitní film z rukou frantíků. Kdo má rád military tématiku, tak tady si přijde na svý od začátku do konce. Diane Kruger si tenhle film podala na jedničku. 5* je podle mě oprávněný. Za mě 5* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU.

Válka Bohů (2011)

Tak tímhle směrem ne, milý filmaři a producenti. Stejně jako u filmu 300 plácání u teplé branky, jsem nenašel to NĚCO, co by mě k tomuhle filmu připoutalo. Bez pevnějšího děje, bez nápadu a nebejt pár pěkných efektů, tak by se to celý dalo pojmout, jako studentský film, kterej by mohl sloužit spíš jako zvuková kulisa. Ty 2* jsem dal jen za pár pěkných efektů, pár pěkných bitek a nic víc. Za mě teda NE.

Barbar Conan (2011)

Tak tady opravdu někdo přeťápnul. Hodně hodně zbytečný vyhazování peněz na hodně hodně zbytečnej film. Krev stříká v nepřirozených kvantech a celkově je to blbý... Možná jen 1* za pár známých herců, dobrý kostýmy a scénu s písečnýma maníkama. Jinak by to ani tu 1* nedostalo. ZA MĚ NEDOPORUČUJU

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Já od tohohle filmu moc nečekal, ale i tak jsem na něj vyrazil. A můžu říct, že jsem se vážně parádně bavil. Nemyslel jsem si, že mi tenhle film přinese takový překvapení. Ondřej Sokol byl hvězdou všeho a doslova držel všechno nad vodou. Zkoušel jsem si projít zpětně všechno a podle mě tenhle film nemá nikde to pověstný "hluchý místo", který bohužel u hodně jiných filmů přichází v nejlepším nebo po vyčerpání největších hlášek, gegů a scének. Za mě 5* a DOPORUČUJU.

Sucker Punch (2011)

K tomuhlé dílku se dá říct asi jen to, že je to něco jako novodobej MATRIX s dívčím osazenstvem. Mě osobně se film líbil a zpracování bylo hodně zajímavý. I nápady a kombinace reality s "Matrixem" se povedlo. Za mě 4*

Hledá se hrdina (2008)

2* jen za obsazení. Jinak je to plevel, co nemá hlavu ani patu. Člověk se tak snadno ztratí v ději a souvislostech, že to až omrzí.

Útěk do divočiny (2007)

Měli by jste na to? Já ne. Sean Penn se předvedl, jako hodně zarytej režisér, kterej ví, za čím si jde. Udělal skvělej film. Myslím, že tady neni třeba dál rozvádět. VŘELE DOPORUČUJU.

Pád do ticha (2003)

Hodně moc silnej příběh, kterej je dost slušně natočenej a kombinace autentickýho vyprávění Joea a Simona se záběry z hor a akce na horách, to byla hodně dobrá volba. Měl jsem strach, že to bude něco průměrnýho, ale jsem rád, že jsem se spletl. Celej film jsem hltal a sem tam mi běhal mráz po zádech, při představě, že bych byl Joe a měl bych tohle všechno zvládnout. Neuvěřitelný. Za mě, jasných 5*. VŘELE DOPORUČUJU.