Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Srovnávat dívku na koštěti a Saxánu a Lexikon kouzel je jako srovnávat film od Spielberga s posledním a nejhorším českým režisérem.Strašný!Doufám,že ho nebudou opakovat v Tv.Mladé hrečky typu Helena Nováčková by neměli být obsazované do flmu čte roli zřejmě z nějakého papíru, protože i ten poslední amatér, by to zahrál lépe. Ten film byl uděsný!!Scháněl jsem tenhle film hodně dlouho a byl jsem velice zklamán.

Cesta peklem (1995)

Všichni herci se mi tady líbili,ale bohužel kromě hlavní postavy Petra Jákla.st.nevím ,proč,ale není mi 2 krát sympatický.Jinak film jako odpočinek jde-akční scény byli trapnější-hodili by se spíše do snímku se 70.let.Očekával jsem více nápadu a akčnosti.

Krvavé žně (2004) odpad!

Televize Prima na teletextu uváděla tenhle film,že je z roku 2011,proto jsem ho tady nemohl najít,jelikož jsem se rozhodoval zda budu sledovat tenhle film ,nebo Psycho 3-vyhrálo to Psycho,zaplat pánbuh za dobré rozhodnutí.Jak už kolegové psali bylo to strašnééé-amaterské!!!Ten kdo dal tady 3 hvězdy -dokonce 5 hvězdiček ,tak určitě musel byt pod drogama jinak si to nedovedu představit?!

Organizm (2008) (TV film) odpad!

Možná se budu opakovat,ale horší film jsem snad ještě neviděl!Hrozný herci a o scenáři nemluvě!Tak špatný filmy se netočili ani v 80 létech!

U mě dobrý (2008)

Vladyka a Polívka -excelentní výkon!!Moc pěkná komede.

Dokažte mi vinu (2006)

To ,že tam hraje Vin Diesel hlavní postavu mě úplně překvapilo a zjisil jsem to až tady což je dobře,protože jsem ho vubec v tom filmu nepoznal:)V opačném případě bych se připravil o pěkný film,protože ho zrovna dva krát nemusím.

Konec velkých prázdnin (1996) (seriál)

Jediný díl,který se mi líbil byl ,hned ten první.Kdo mě bavil z hercu?Jedině Zedníček.Newskutečně mě štvali epizody s Dejdrem,úplně to skazilo celý seriál.

Barrandovský videostop (2011) (pořad)

V osumdesátych létech byl tenhle pořad velice kvalitní.V dnešní hnusný době-takový pruměr.

Jak se točí Rozmarýny (1977)

Tenhle film mi připadal jako reklama na kadeřnictví-lépe řečeno hodně špatný muzikál.Taky jsem nepochopil ,proč kvuli roly museli stříhat holku do hola.Dávam 2 hvězdy za herce,jinak si ten film nic jiného nezaslouží.Jedno zkouknutí a dost!

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Ze začátku se mi to líbilo,ale pak se to zvrhlo do stejný šedi jako superstar-těžká srčka!!