Černá labuť (2010)

Klobúk dole pred Natalie Portman jej výkon v tomto filme bol excelentne strhujúci a k tomu unikátna réžia Darrena Aronofskeho no fakt klobúk dole. Jeden z najlepších filmov čo som v poslednej dobe sledoval. Pre mňa 90%

Světová invaze (2011)

Po audio - vizuálnej stránke určite nemám čo dodať len tých filmov zo zameraním Ľudia vs. emzáci je už na svete strašne veľké množstvo a už je táto pesnička strašne ohranná si myslím, ale aj presto som sa dobre bavil. Pre mňa 60%

Paranormal Activity 2 (2010)

Občas som sa riadne ľakol, ale to bolo tak všetko už to bolo veľmi poameričtené opoti Paranormalu Activity Orena Peliho čo tomuto snímku kto vie ako nepomohlo. Pre mňa 50%

Far Cry (2008)

Neviem si pomôcť, ale mne väčšina filmov Uweho Bolla vyznie strašne hlúpo a tento snímok určite nie je výnimkou. Pre mňa 20%

TRON: Legacy 3D (2010)

Veľkolepé audio - vizuálne divadlo. Veľmi sa mi to páčilo len tá stopáž nemusela byť taká rozsiahla, ale inak nemám nijaké výhrady a výborne som sa bavil. Pre mňa 80%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Malo to zopár svetlých momentov, ale ako celok to vyznelo dosť chabo na Pottera len dúfam, že finálny diel bude veľkolepým zakončením celej série lebo pri tejto časti som sa občas strašne nudil. Pre mňa 70%

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

V skutku celkom slušná hororová paródia. Vidláci vs. Meštiaci to nikdy neomrzí. Obsadenie vidlákov určite vyšlo len obsadenie niektorých s party meštiakov nebolo kto vie ako vydarenie a občas ma niektoré indivídua príšerne štvali a modlil som sa kedy už konečne príde ich čas. Ako celok slušná sranda s výborným nápadom. Pre mňa 70%

Flashpoint (2008) (seriál)

Akčný seriál o elitnej jednotke policajtov v ktorom každý člen tímu ma srdce na správnom mieste a každý krok zásahu si radšej viac krát premyslia než idú bezhlavo do akcie a nestrieľajú vôkol seba ako nejaký kovboji a práve tieto spomenuté veci robia s tohoto seriálu unikát akčného žánru. Fakt je síce ten, že možno tvorcovia tlačia strašne na city skoro v každom diely, ale človek im to v pohode berie kedže herci sú strašne sympatický. Pre mňa 80%

Ďábel (2010)

Na tento snímok som sa tešil dlhšiu dobu a po konečnom zhliadnutí som mierne sklamaný lebo som od tohoto filmu čakal podstatne viac ako som nakoniec dostal. Atmosféra v určitých momentoch bola fakt hodne desivá a korunovaná aj krásnou korenistou hororovou hudbou, ale tých svetlých momentov bolo podstatne menej ako som čakal. Je síce pravda, že v poslednej dobe som fakt nevidel kvalitný nový hororový snímok a Devil bol určite jeden s tých lepších za posledne obdobie. Herci až na pár výnimok boli fakt otrasný a chvíľami mi to pripadalo strašne hlúpe a postavené dosť na hlavu, ale ja som sa celkom bavil. Pre mňa 60%

Zelený sršeň (2011)

Sranda no !!! Sršeň mal zopár svetlých momentov , občas som sa aj zasmial, herci boli znesiteľný a akcia tiež na slušnej úrovni. Pre mňa 70%