Sestra (2018)

Současné horory jsou něco jako česká fotbalová reprezentace, čím dál tím horší a horší. Tohle mělo vystrašit koho, předškoláky? Lidi mající fobii z náboženství? Atmosféra řídká jako instantní kuřecí polévka, lekačky jsou cítit na míle daleko a sestra připomínající Grua z Já, padouch je plesnivou třešničkou na tomto hnoji. Inu, co se dá dělat, snad říjnový Halloween nezklame, alespoň ne tolik.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Bez akce, bez vtipu. Ikdyž trailer ukazoval vcelku fajn podívanou, celkovej film je jen 90 minut utrpení a nudy. I sami herci vypadaj že je to nebaví, bohužel další nevyužitý potenciál vcelku zajímavého komiksu. Schwentke zazářil před třemi lety REDem, teď už se valí z kopce dolů. 20 %

Ali G Indahouse - Film (2002)

No slátanina všech nesmyslů, které asi Cohena napadli když zrovna měl hodinovku na záchodě. Podle doporučení jsem se těšil na spousta zábavy a kdoví čeho všeho, no ale mě připadaly vtipný tak tři scény, zatímco zbytek (i když nejsem žádný suchar) mi ani trochu nezvedly ústní koutky. Aliho jsem viděl až po Boratovi a Brunovi a můžu naprosto z jistotou říct, že tohle se nepovedlo. Samozřejmě je tady jeden fakt, a že toto je celkově natáčený s herci, zatímco Borat a Bruno jsou jak skryté kamery tak normální nic netušící smrtelníci - to právě dodává podobným filmům správnou dávku komedie. Tady tomu tak není, jednoduše už to nechci nikdy vidět, hodina je v čudu, a já z toho nemám nic.

Lidská stonožka (2009)

Jednou jsem viděl díl South Parku kde na konci poslední prdele byl připevněnej iPad, a byl to lidský iPad, ale nikdy by mě nenapadlo že to natočí někdo ve skutečném neanimovaném filmu. Zde to mám na zlatém podtácku i se řvoucím japoncem vepředu. No, čekal jsem o mnohem větší hnus, tohle jsem přežil s naprostou pohodou a nemůžu říct že se mi to nelíbilo ani líbilo, je to zajímavej nápad, ale snad nějakej krátkometrážňák s jednim pedofilem přišitýmu k řidiči náklaďáku by snad stačil ne? I přes to vše dávám tu jednu hvězdu pouze za toho němčourskýho doktora, kterej vypadá jak zrovna zrozená zombie, která si udělala výlet do koncentráku a zpět.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Toto je pro mě veliké zklamání, čekal jsem od Braindeadu o hódně víc, protože to co jsem viděl, to nestačilo ani říct že to bylo dobrý, nebo že to ušlo, tady bych tak mohl říct že mě to vůbec neoslovilo a že to byla docela kravina. Vydržel jsem Jacksonovi Bad Taste, ale tohle? No tohle jsem vážně nevydržel, tady jsem chtěl aby byl co nejdřív konec, protože mě celejch 100 minut doprovázela nuda, nuda a nuda. Jediné pozdvyžení bylo (a za to je i ta jedna hvězda) scéna se sekačkou, ale to vážně nestačí..

Srbský film (2010) odpad!

Hurá, konečně jsem se dostal k tomuto filmu a hurá že ho mám za sebou. Podle všech řečí o tom, že je to nejodpornější film všech dob, že je to hnus kterej nikdo nikdy neviděl a že se na to ani koukat nedá, sem se na to musel podívat a musím říct že některé scény byly akorát tak k smíchu. Celej film je jedno velký nic o kterém je úplně zbytečný mluvit. Amatérská nuda, která má přivodit co nejvíce diváků, kteří se z toho mají pozvracet. Já si teď akorát dojdu ještě na záchod, najíst se a pak pudu spát a budu snívat o medvídkovy Pú, protože tenhle film mi neukázal nic jinýho, než kraviny kraviny kraviny, ze kterých se bude bát nebo bude znechucen jen opravdový NERD.

Catch .44 (2011) odpad!

Jak může vůbec herec velkého kalibru jako je Willis vlézt do něčeho podobného ? Celkově v poslední době on nehrál v moc dobrých filmech, ale tohle je vážně vrchol (ikdyž ženský se kterýma si tam užívá jsou dost cool). Nic na tom nemění to, že film je naprosto zbytečný, naprosto nudný a celý je to hovadina. Ani barová přestřelka ani Whitaker alá policajt mi nedají tolik soucitu ani na symbolickou jednu hvězdu, vážně ne.

Uvnitř (2007) odpad!

Nikdy jsem nehodnotil film když jsem ho ještě neměl dokoukanej, ale tady mi to prostě nedalo a ještě jsem přemejšlel jestli to vůbec dokoukám. Ve 3/4 filmu jsem si byl naprosto jist že odpad! nic nezmění a je to tak. Mě osobně se to vůbec nelíbilo, ale vůbec. Teď jsem z toho akorát nas*anej, protože jsem se na to vážně těšil, že to bude pecka, ale nakonec z toho vzniklo ztracenejch 83 minut za kterejch jsem mohl shlédnout o 100% lepší film. Když vezmete to nejhnusnější co můžete do filmu dát, to nejzvrácenější to nejbrutálnější to nejdebilnější, to nemůže bejt nic extra, jen pro ty, co se vyžívaj v hororech, ale ne v normálních, ale jen v těch ve kterejch někdo vytahuje dítě prostříhnutým břichem. Tohle neni ani snad horor, tohle je sráč.