Rande měsíce (2006)

Perfektní, oddechová, vtipná a dobře natočená komedie. S výborným opravdu s výborným obsazením.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

No co dodat, jako obvykle je lepší první díl, stejní herci=kladné, málo akce a vtipu=záporné. Takové suché bez nějakého děje. Tři hvězdy při zavření obou očí a to pod podmínkou že další díl už nebude.

Ptačí úlet (2013)

Docela slušný animák, ale jsou mnohem lepší ale i mnohem horší. Taková střední cesta. Myslím že animáků na toto téma je už docela dost, nevím kde berou na nějaké ujeté animáky témata. :-)

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Podivný film s ještě podivnějším obsazením. Myslím že tenhle experiment docela dobře vyšel.

Krvavé pobřeží (2009)

Dokonalá a velkolepá podívaná od mistra žánru Johna Woo. Škoda toho osekání děju:-(

Za nepřátelskou linií (2001)

Již několikrát zmíněný debilní a trapný americký patriotismus. Jinak film celkově skvělý s výborným obsazením.

Hon na lišku (2014)

Slabo ta, nuda a docela kravina. Typický výplach mozku, hnusný a ubohý americký patriotismus je tu podáván ve velkém. Zajímavé je že filmy co mají nějakou "cenu" nebo "nominaci" jsou 99,9% sračky na které se nedá dívat.

Goldfinger (1964)

Nádherné ženy, krásná auta a Bond James Bond. Jedna s těch mála dokonalých bondovek.

Pravidla moštárny (1999)

Skvělí herci, slušný scénář. Jinak docela nuda, čekal jsem víc.