EXODUS: Bohové a králové (2014)

Nebýt dobrých efektů, režiséra a Christiana Balea, dal bych možná ODPAD. Už těch filmů z bible a křesťanskou tématikou je až moc a přitom je to samá lež. Zatím nejslabší a nejhorší film od tohoto režiséra co jsem zatím viděl. Ani jsem se nedokoukal do konce a lituji jenom peněz vyhozených za dvd.

Spiknutí (1997)

Jeden s nejlepších neli nejlepší film Mela Gibsona, dokonalé. Spiknutí je všude, a docela filmu věřím.

Interstellar (2014)

Cvičení pro mozek...., divné. Režisér si v takových filmech asi libuje.

Přepadení v Pacifiku (1992)

Klasický a dokonalý Seagal, nic jiného není potřeba dodat, možná akorát pěkná striptérka.

Babovřesky 3 (2015)

Troška prostě umí nejen točit kvalitní pohádky ale i nesmrtelné a lidové komedie. Akorát u toho to filmu mu zrovna ten konec drobátko ujel. Ale jinak docela skvělé.

Profesionál (1981)

Slabší ale dobré, klasika Belmondo.

Stalingrad (2013)

Docela slušné efekty ale to je asi vše co je na tom filmu kladné, škoda peněz. Jinak docela škoda padlých, myslím z německé strany. Ruská a americká propaganda si můžou vzájemně podat ruky, toto je totální výplach mozků. Docela se těším na pořádný válečný film kde s německé armády nebudou dělat voly nebo aspoň stejně rovné armády na obou stranách. "Sověti byli docela svině"

Americký sniper (2014)

Hlavní sponzorem filmu armáda, "chránit a zemřít za vlast?" ha ha ha kravina. Film jakž tak ušel, ale Clint má na víc. Pro mě až moc trapně vlastenecké a zbytečné.

Komando (1985)

Uvalená americká béčková slátanina + Arnold = klasika. To má milášššek rád:-)