Odvážná slečna (1969)

Jeden s těch slabších starších ale úsměvných až cynických socialistických filmů. Kdo my tam opravdu neseděl, byla tak trochu prdlá Bohdalka. Jinak zbytek herců ušel.

Den po konci světa (2014)

Po ukázkách jsem se docela dost těšil, na kvalitní film. Myslím že kdyby tam bylo víc akce a efektů, a míň keců o bohovy, jeblému křesťanství, víře, tak by to bylo docela zajímavé dílko. Jinak dobré.

Quantum of Solace (2008)

Quantum patří beze sporu mezi nejhorší bondovky které zatím natočily, film nemá téměř nic společného s bondovkami, snad jen M a krásnou Bond Girl Olgu Kurylenkovou . Toť vše.

Pod zemí (2014)

Docela přijatelná šílenost, dost mě film překvapil. Myslel jsem že to bude další z řady béčkových hororů ale ono se s toho vyklubal docela slušný filmeček. Peklo zřejmě existuje.

John Wick (2014)

Babajaga by měla navštívit naše politiky do jednoho:-) Film DOKONALÝ!!!

Andula vyhrála (1938)

To byla zlatá éra československého filmu. Dnes bohužel těchto kvalit ani zdaleka nepřibližujeme. Poněvadž hledí spíž na prachy než točit kvalitní filmy, proto rok co rok točí samé sračky.

Diagnóza smrti (1979)

O proti předchozím dílům docela slabota, nejslabší díl ze všech. Jakoby jim docházel dech a nápady. Na druhou stranu výborný Rudolf Hrušínský.

Nikdo se nebude smát (1965)

Bohužel i druhá zlatá éra českého filmu má své černé ovce a to platí v tomto případě. Takové menší bolševická propaganda, nedalo se na to pomálu ani koukat. Po schůzi s panem Klímou v hospodě, jsem to vzdal, tak důležité hovada, jak se v tom úplně vyžívaly a pomálu neuměli napočítat do deseti mě dostalo. Myslím že dvě hvězdičky jsou i moc, ale aspoň jeto lepší než dnešní česká slavná kinematografie.